Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történhetett? Tudtok bármi...

Mi történhetett? Tudtok bármi magyarázatot?

Figyelt kérdés

Egy számomra nagyon kedves ember halt meg (nem itt az országban) tehát más időzónában voltunk mindketten...Amikor ő meghalt én percre pontosan akkor ájultam el.Csak másnap tudtam meg hogy ő meghalt és senki sem érti hogy lehet hogy pont akkor ájultam el,amikor ő elment...Volt aki reinkarnációról beszélt,mások arról hogy lehet a lelke/szelleme(?) mellémszegődött,megint mások szerint pedig lehet hogy amolyan védőangyalom lett,vagy szimplán csak itt van velem folyamatosan amíg meg nem halok én is mert 'összetartozunk'.

Kérem azokat akik nem hisznek ilyesmiben kíméljenek a hülyeségekkel!


2018. jan. 7. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az ilyesmiben, tehát magyarázatot sem adok.

Egy kérdéést azért engedj meg: gondolod, azok, akik hiszik az ilyet, mind értelmes magyarázatot fog adni?

2018. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akik nem hisznek benne, az hülyeség, de az, hogy te hiszel benne, az bezzeg nem. Vagyis te nem kérdeztél, hanem megerősítést vársz másoktól arra, amiben magad is bizonytalan vagy. A magyarázat az ügyedre: véletlen. Ennyi.
2018. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár dolgot tisztázhatnál.


Megnézted az órát mikor elájultál?

Valaki megnézte az órát mikor a számodra kedves ember elájult?

Miért tartották fontosnak közölni veled hogy pontosan mikor hunyt el?


Ha ennyire egyszerre történt, akkor hogy a fenébe van az hogy pont a lényeget, az ájulásod okát nem tudtad magadtól, hanem más mondta el?


Egyébként gyakran szoktál elájulni? És ha igen, akkor mindig meghal valaki akit kedvelsz?


Ezek nagyon fontos kérdések, mert ha megválaszolod őket kiderülhet hogy hülyeségeket beszélsz!

2018. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Valaki megnézte az órát mikor a számodra kedves ember elájult?


helyett


Valaki megnézte az órát mikor a számodra kedves ember elhunyt?


Kellett nekem átfogalmazni utólag...

2018. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hitetlen, de a véletlent ne zárd ki.
2018. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 r.sentinel ***** válasza:
32%
A Foldi letben nem veletlenul vagy akarcsak az ismeroseid se, mindenkinek celja van es okkal van itt. Azok akik elmentek igen tudnak segitsegul szegulni hozzad es egyengedni utadat hogy elerd azt a celt amit vallaltal e Foldi letben. Maga a ket esemeny kozti osszefuggest ikerlelekkent magyaraznam, de nem 100%, mas indokot nem tudnek ra mondani.
2018. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!