Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki tud olyan hipnotizőrt aki...

Ki tud olyan hipnotizőrt aki reinkarnáció feltárásával foglalkozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Konkrétan arra gondoltam hogy volt olyan eset ahol az előző életét mesélte el hipnózis alatt de ha jól tudom erre specializálódnia kell egy hipnotizőrnek. Szóval tud valaki ilyen hipnotizőrt ajánlani az országban aki tényleg profi és már van benne tapasztalata? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 22. 21:50
 1/3 anonim válasza:

Érdekes témát feszegetsz. Nem tudok senki ilyet, csak érdekesnek tartom.


Én nem hiszek, abban, hogy emlékszünk előző életünkre, abban viszont igen, hogy szerintem is volt a halál után és az élet előtt. Hihetővé teszik azok a kisgyerekek történetei, akik épp megtanulnak beszélni elmondják az előző életüket, hol éltek, PONTOSAN még a címet is elmondják néha, hogyan haltak meg. Ők még közel állnak ahhoz a világhoz, amit nem látunk, nem tapasztalhatunk és nem értünk.


Nekem álmaimban vannak nagyon ritkán olyan jelenetek, hogy én mintha ezt átéltem volna, nem egy álom, hanem egy emlék.


Halál utáni élet? Ebben nem hiszek, ha meghaltál halott vagy, de valami mégis azt sugallja, hogy a halál nem egy végleges forma.


Bocsi tényleg az offért, csak érdekel ez a téma engem is valamilyen szinten! :D

2018. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik hipnotizőr/hipnoterapeuta képes rá. A legtöbbjük viszont nem foglalkozik ezzel az ágazattal, mivel jelentős részben -és később bizonyítottan- egyéb, elfeledett emlékekből épül majd fel az előző életnek hitt történet. Olvasott, hallott, látott, álmodott emlékekből tevődik általában össze, amit előző életednek hiszel. Ezért is nem gyakorolják szívesen, bár van, aki pénzért örömmel visszahozza a sírjából a 487. Kleopátrát, a 6000. Napóleont, ésatöbbi. Akik utána persze boldogan távoznak "előző életeik" felszínre hozott emlékével. Az ezektől eltérő, egyszerűbb életet élt múltbéli személyek "emlékeivel" példálózni sem nagyon érdemes, mivel az emberi agy, azon belül is a tudatalatti sokszor értelmetlennek tűnő folyamatokon dolgozik, amik ilyenkor összeállhatnak egyetlen képpé, ami megtévesztő lehet. Példának okáért, két évesen mikor altatnak otthon, és te már félálomban vagy, a szüleid beszélnek valami lányról egy furcsa nevű helyen, ezt az agyad elraktározza, te elfelejted. A szavak később értelmet nyernek, amit akkor még nem értettél meg, de már nem tudatosan. Fél év múlva valahol meghallod ugyanazt a nevet fél füllel, vagy az eseményhez kapcsolódóan valamit. Észre sem veszed, tologatod tovább a kisautót, vagy babázol. Később az oviban valamelyik barát/barátnő mond valamit ami illik a képbe, talán mondasz rá valamit. Ahogy telik az idő, észrevétlenül halmozódnak az információmorzsák az agyadban Brazíliáról, az ottani öltözködésről, egy-egy véletlenül és akaratlanul megfigyelt kép segítségével, a szokásokról, étkezésről, karneválokról, stb. Mivel tudatosan ezek többnyire fals információk, se nem hasznosak, se nem értelmesek, lent maradnak, miközben a tudatalattid dolgozik rajtuk. Majd 32 évesen úgy gondolod, hogy eddigi életed, ami talán nem egyezik a fiatalkori terveiddel, kialakultnak, állandósultnak, változni már nem akarónak tűnik, és immár ki tudsz fizetni gond nélkül óránként 10 és 15ezer közötti összeget minimum két alkalommal(első alkalom 2 óra, többi rugalmasabb), fogod magad, és az örök élet reményével a gondolataidban elmész egy ülésre. A terapeutának talán van egy kis lelkiismeret furdalása, de szívesen meghallgatja Eszmeralda történetét amit a szappanoperábkól már részben ismert, részben a páciens tudatalattijának segítségével lett kiegészítve néhány epizóddal. Összességében neki jó, a pénzre mindig szükség van. A páciens boldog, kezében a bizonyíték a lélek halhatatlanságára, naphosszakat tűnődhet korábbi életének izgalmairól, feledve a jelenlegi által tartogatott kilátásokat, ami körülbelül még néhány évnyi munka, néhány kellemes pillanat, majd az elkerülhetetlen vég. Az élőlények közül az ember az egyetlen, amelyiknek az életét végigkíséri a halandóság tudata. Ezt nem könnyű lelkileg feldolgozni, elfogadni, ezért kapaszkodót keres, valamit, ami reményt adhat neki a reménytelenségben. Van, aki ezt a reinkarnáció hitében találja ezt meg, van aki a kereszténységben, van aki a nirvanára esküszik, emberek milliói a 72 szűz reményében gyilkolják embertársaikat, van aki a földanyával való végső egyesülésben hisz. Kevés ember van, aki képes elfogadni, hogy eljön az a pillanat, ahonnan nincs tovább. A vak hit és téves meggyőződés helyett olvass, tanulj, gondolkozz, majd kezd előröl. Ha felnősz odáig, hogy a kisgyerekek "nem" korszakát elhagyd, és elengeded a tagadást mikor a halandóság kérdése merül fel, akkor a hiábavaló reménykedés helyett kitölthetik a szíved és a gondolataid olyan dolgok, amik hasznosak is lehetnek az életedben, és boldogságot hoznak neked, illetve általad másoknak. De ha mindenképpen ragaszkodsz a regresszióhoz, akkor óránként 12ezer.
2018. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én láttam már néhány előző életem. Írj privátban! :)
2018. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!