Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan ember aki már...

Van itt olyan ember aki már találkozott az ikerlángjával vagy egy közeli ismerősével történt már meg ilyen?

Figyelt kérdés
Leirnàtok a tapasztalatokat? Mit éreztétek az első találkozásnál és hány évesék voltatok? Volt párja esetleg nektek volt akkor? Honnan tudtátok biztosan hogy Ő az?

2017. dec. 6. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nincs ilyen
2017. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Környezetemben nincs ilyen, de nekem személyesen a mi szintünk miatt egyértelmű lesz. Minden megnyilvánulásából fogom tudni.

Írj nyugodtan, ha van kérdésed.

2017. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!


16-17


Minden megszűnt, csak a tekintete maradt, a többi homály. Pár pillanat volt, de hosszú időnek tűnt. Olyan volt, mintha a testemből kiszaladt volna igazi valóm, s nyúlt őfelé. Ez a valami voltam inkább önmagam, de ugyanakkor a testemnek is tudatában voltam, külön. Végül felrángattam magam és elmentem.

Többször nem érzed, felismerni valakit egyszer tudsz.


Erről írok most könyvet, hamarosan ott lesz a polcokon :)


De tudni fogod ha ő az, ez kétségtelen, mert felejthetetlen. Viszont nem leszel belé olyan mód szerelmes, mint bárki másba, egy tisztább vonzalmat érzel majd, ami minden találkozással erősödik, és eltávolodásával nem szűnik. Sokszor ezért nehéz, mert ott van és mégsincs. De alapvetően semmi vudu nincs ám benne, ne hidd el a sok negítív blablát amit az angyalokkal beszélgetők írnak. Nem értik, mert nem érthetik. Nehézsége tőled függ. Akarod, vagy nem? Ott hagyod az utált életed, utált embereket, azért hogy vele legyél, boldog legyél, vagy nem?


Ez ennyire egyszerű.

2018. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!