Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy ember meghal európában...

Ha egy ember meghal európában és amerikában, majd visszatért a halálából, akkor látja Jézust. Ha Kínában hal meg egy ember, s tér vissza a halálából, ő mit lát?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 28. 18:07
 1/9 anonim válasza:
87%
Egy pszichiátert.
2018. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
agyrágóbogarat az agyad helyén
2018. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Sárkányt.
2018. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
A kivégző osztagot.
2018. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát egyrészt vannak közös vonások, az alagút a végén a fénnyel stb., de ezt tudományosan a beszűkülő tudattal, eszméletvesztéssel lehet magyarázni, mivel mesterségesen előidézett körülményeknél is átélhetőek ezek.


Ha az illető egyáltalán lát bármi vallásos jelentőségűt, akkor azt látja amiben hisz, ami a vallások sokfélesége miatt egyből meg is kérdőjelezi ezen élmények valódiságát.

Ezek lehetnek utólag kreált hamis emlékek, amivel az illető tudat alatt nyugtatja magát. Az emberi agy furcsán működik...


Az biztos, ha a halálból visszatérők mindegyike azt mondaná hogy egy kedvesen mosolygó fazonnal találkozott odaát aki Jézusnak nevezte magát, akkor nem nagyon hinnének másban az emberek. Ehelyett mindenki azt éli át vallásos élményként amit (be)tanítottak neki.

2018. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Valószínűleg Buddhát, vagy egy hozzá hasonló szentet.


Egyébként mindannyian egy önmagából feltétel nélküli szeretetet árasztó, ragyogó "fénylényt" látnak, akit azután a beléjük nevelt, szentekről alkotott képpel azonosítanak.

2018. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Az eszem megáll, mennyire ráérnek az emberek ilyeneken agyalni.


Amúgy anno olvastam erről a jelenségről, halálközeli élménynek (Near Death Experience) NDE-nek nevezik angol nyelvterületeken.


A halálközeli élmények mind közösek, jól körülírható az, hogy mi fog történni. Valakik egy fénylénnyel találkoznak, akit sokan (vallástól függően) valakivel azonosítanak, a kérdésedben megjelölt Jézussal, esetleg Mohameddel, valamelyik hindu istennel, stb. Olyan is van, hogy régen meghalt családtagokkal találkozik valaki, vagy épp a tudata "kirepül" a testéből és látja a körülötte zajló dolgokat. Vagy leperegnek előtte élete jelentős történései, netán egy alagútban halad szédítő sebességgel, aminek a végén fény van.


Olyan az egész, mintha a tudat, az agy egy végső rúgkapálásba kezdene, ragaszkodva az élet utolsó másodperceihez.


A lényeg az. Mindannyian megfogjuk tudni, hogy mi van ott, DE még nem ez a fontos! Amíg egészséges vagy, élsz, addig élj, és az életet támogasd! A halál várhat! Epikurosz ókori görög filozófus szavaival:


"A halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé."

2018. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Egyébként sajnálom, ha sértőt írtam, nekem is volt az életemnek olyan szakasza, amikor megpróbáltam magamnak a halálra választ adni és foglalkoztam a témával. Nem időpocsékolás, inkább nem szabad megrekedni a gondolatban.
2018. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A hulye kerdesedet itt a gyikon.
2018. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!