Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatnám meg, hogy ki...

Hogyan tudhatnám meg, hogy ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Jó kérdés! Én úgy érzem előzőbe meg se voltam, ez az első utam, hisz semmi de semmi nem utal erre, ha voltam volna már sztem igen tudnék róla vagy erősen sejteném de totál semmi.
2018. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ebben az életedben az infónak milyen haszna lenne ? Amennyiben lényeges volna az utolsó vagy az összes létállapotunk biztosan emlékeznénk rájuk .
2018. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert megmagyarázhatatlanul vonz egy nyelv és egy ország. És az ottani építészettől olyan fura érzésem van. Nem tudom, hogy ez alap "érdeklődés"-e, vagy volt-e valami dolgom ebben az országban. :)
2018. febr. 28. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

No és mi a helyzet akkor, ha ez az érzés nem az előző, hanem az azt megelőzőek valamelyikéből származik?

.

Első lépésben azt kéne megtudnod, melyik előző életed utánérzése, amit írsz,

Nem megengedőleg feltételezve, hogy ez lehetséges, akkor sincs elegendő időd erre a mostani életedben.

2018. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy, mivel előző élet nem létezik.
2018. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Ebben is senki vagyok az előzőben is kb senki lehettem
2018. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

"Azért kérdem, mert megmagyarázhatatlanul vonz egy nyelv és egy ország."

Engem legalább három nyelv és több ország vonz, biztos mindenhol éltem. Vagy csak egyszerűen szimpatikusak valami okból. A kedvenc színed/ételed/mozifilmed/stb. alapján nem vontál még le messzemenő következtetéseket?


Mert azokból viccesebb következtetésre lehet jutni, ha én ezekbe belegondolok akkor nyilván angol marslakó voltam a poszt apokaliptikus, de kék égbolttal rendelkező Marson.

2018. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem lényegtelen információ lenne. Sokáig én is gondolkodtam rajta de rájöttem hogy a célhoz nem visz közelebb. Élni kell a lehetőségekkel ennyi.
2018. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Konkrétan nem hiszem hogy meg lehet tudni, de ha vonz annak oka lehet, akár hogy ott éltél vagy hogy oda kéne menned... ki tudja... "hallgass az érzéseidre Luke!" :D
2018. márc. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Assassin :D
2018. márc. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!