Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egyszer megálmodtam valamit...

Egyszer megálmodtam valamit ami olyan terv szerű volt és akkor értettem mindent. Eltöltött egyfajta nyugalom de mikor felébredtem már nem értettem, nem is emlekeztem csak az érzésre. Lehet az életemet álmodtam még?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent álmodhattál, de van egy probléma.

Álmodban kikapcsol a hihetőségközpont, ezért mindent elhiszel, és mindent pontosnak, igaznak és tökéletesen megvalósíthatónak tartasz.

Ha emlékeznél az álmodra, akkor látnád, ha ez esetleg nem így van.

Ez már félálomban is így van, és ha esetleg onnan felébredsz, tudod ellenőrizni.

Ja, és emiatt nagyon gyorsan lehet álmodni, vagy akár gondolkodni ilyenkor.

2018. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan érzés volt mintha felfogtam volna az egész világ értelmet mintha valaki elmondta volna mi miért hogy történik olyan megvilágosodás szerű.csak éppen az érzés maradt meg a többi sajnos nem.
2018. márc. 4. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szinte biztos, hogy ez történt, amiről írtam.

Velem is volt már ilyen, csak én felébredtem közben.

Végiggondoltam újból az egészet: atyavilág, micsoda butaságok voltak köztük!

2018. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ilyen nekem is volt. Vagy nem emlékeztem rá és csak az érzés maradt meg vagy emlékeztem, és akkor fogtam a fejemet hogy ez mekkora hülyeség. Álomban minden hihető.
2018. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kulcsélmény is lehetett
2018. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!