Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg létezik olyan ember...

Tényleg létezik olyan ember aki látja az előző életed?

Figyelt kérdés
Azt mondta úgy látja mint egy filmet,fekete fehérben. És azért voltam nála mert szorongok az iskola miatt és mindent megtudtam oldani az életben de ezt a szorongást nem igazán sulit váltottam meg minden és nem akar szűnni, leírhatatlanul rossz időszakom volt. Most magántanuló vagyok és így hogy nem járok suliba már enyhült a szorongás. Sokkal jobb lett. Mert a szorongásom fő oka az iskola. Viszont bennem van azthiszem egy ilyen állandó félelem érzet, nem igazán tudom körülírni, de egy ilyen félelem így az élettől , meg a családom elvesztésétől meg rémképek kínzásokról aminek nincs alapja mert az eletemben semmi ilyesmi nem fenyeget,biztos szereto csaladom van stb stb... Ugy gondolom ezek a felelmek tuti hogy elozo eletbol valok. Na most a kerdeseim a kovetkezoek lennenek ? Ez karma lenne ? Valami rosszat csinaltam? Vagy mitol es hogyan lehet tenni ellene ? Koszonom a valaszokat. Legyszi csak olyanok irjanak akik ertenek ehhez es biztosak a tudasukban es amiben hisznek. 16 éves fiú

2018. márc. 25. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez lehet túlnyomás a tudatalattidban,nem biztos hogy előző életből maradt...A tudatalattinak van egy sűrítő tulajdonsága,ha a rengeteg szorongás és félelem felgyülemlik kell egy szelep amin keresztül kitisztul,képek,álmok formájában...Talán megfelelési,bizonyítási kényszered van ami a suli és közössége számlájára írható,kiskorodból esetleg ezért sem emlékszel...

Egyetlen életben is benne vannak ugyanazok a karma/félelemcsírák amik problémát jelentenek és bármikor ki lehet bontani az érzelmeken keresztül,ezért felesleges utazni....

Inkább keress egy jó kineziológust,aki ezekkel a traumagócokkal dolgozik..

2018. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Van az a pénz, amiért én is látom...
2018. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen; meg asszem a lélekruhánk, az auránk a jövőbeli életeinket is tudja még tárolni. És bárki megtanulhat aurát látni, ha van elég türelme hozzá, tehát ehhez nem kell valami kiváltságosnak lenni.
2018. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha voltál nála, akkor megmondta, nem?
2018. márc. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Igen, vannak olyan emberek, akik azt ÁLLÍTJÁK magukról, amit kérdezel.

Aztán vannak olyan ebrek, akik ezt el is HISZIK!

Az emberek harmadik csoportja tud GONDOLKODNI.

.

Ha megfizeted, akár az ez előtti ötödik életedről is írok!

2018. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Micsoda fejlett hozzászólók vannak! Nem tudom, aki jelenleg nem érti a valóság természetét, minek kontárkodik bele olyasmibe, amihez teljesen hülye?

Vannak, akik érzékelik a múltat és a jövőt is érzékeli. Bár a valóság az, hogy a jövő lehetségességekből áll. Egyébként idő nincs, ezért a tág valóságban már minden megtörtént, ami megtörténhetett! Na most pedig a tudatlanok piros kezeznek majd bőséggel! 😁

2018. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Pontszámom alapján felteszem a kérdést:

Akik azt ÁLLÍTJÁK magukról, látja más előző életét, mire alapozza ezen állítását?

Mi az, amit hordoz magán az ember, ami tükrözi és leolvasható róla, mi/milyen volt előző életében?

Ha előző életem leolvasható mostani megjelenésemről, leolvashatók az azt megelőzőek is?

Aki ilyet állít, melyik reinkarnációs filozófia szerint teszi?

Ha a szellem fejlődése kívánatossá tenné az előző életben elkövetett hibák tudását, akkor a Karma miért vakon, süketen és csendben dolgozik?

Kell-e tudnom, hogy most azért vannak megpróbáltatásaim, mert előző életemben bogár, zsákmányállat, vagy netán ragadozó voltam?

2018. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Lófaxot látja.Vagy fel akarja magára hívni a figyelmet,vagy pénzt akar.
2018. márc. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy ember, aki látta, állítólag. Gautama Siddharta volt a neve.


Amugy bizonyithatoan kivancsi lennek.

2018. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jdfGabrella ***** válasza:
Hiszek reinkarnacioban, de szerintem az ilyenek szelhamosok.
2018. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!