Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg létezik két lelkű...

Tényleg létezik két lelkű ember? (lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam olyan, mintha két személyisége lenne: Egyszer tök rendes, és vicces, másszor pedig utálatos, depis, és ki nem állható. Furcsáltam, mert olyan, mintha nem ő lenne. Néha kérdezem arról, amit tegnap mondott, és azt mondta, hogy nem is mondott ilyet. Ma meg elmondtam neki ezt, és azt monsja, hogy a lelkésze azt mondta, hogy két lelke van. Ez igaz lehet?

Néha magamon is észreveszem, mert egyszer olyan vagyok, hogy vidám, és gyerekes, másszor meg, depis és dühös, és mindenkit megőlnék, van amikor meg nem érzek semmit, csak logikusan gondolkozom, meg normális dolgokat teszek. Az utolsót nem tudom elmondani rendesek. Szóval nekem csak valami hirtelen hangulatváltozásom van, vagy ezek tényleg más személyiségek/lelkek?

Kedves válaszolók! Ha nem tudtok értelmeseket írni, akkor ne is írjatok.

Megértéseteket köszönöm.


2011. dec. 7. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Tudat hasadás, vagy osztott szemályiség
2011. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy csak hangulatingadozás, az mindenkinél előfordul, biztos, hogy nem kétlelkű ember, hanem esetleg bipoláris zavar, itt megnézheted, hogy mik a tünetei amikor már orvoshoz kell menni. :

[link]

2011. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
lehet skizo.
2011. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy velem nincs nagyobb baj, csak néha viselkedek hülyén, néha meg "okosan". De ez nem zavar a mindennapi életemben. Senki sem veszi észre. Mert valahogy a suliban inkább hülyébb vagyok, itthon meg normális, és ha nagyon feldühítenek, akkor van gyilkolási szándékom. De az osztálytársamnál már eléggé feltűnő, hogy "más". Tehát egyszer beszélek vele, hülyülünk, meg minden, aztán második óra után meg hozzászólok, és elkezdi, hogy milyen hülye vagyok, meg gyerekes, meg milyen szar vicceim vannak, mikor aton előttem meg röhögni szokott.
2011. dec. 7. 16:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez hülye példa volt.
2011. dec. 7. 16:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a wikipédiás ki van zárva. Nekem nem annyira vannak hangulatváltozásaim, meg osztálytársamnak sem.
2011. dec. 7. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Skrizofrén, osztott személyiségű vagy csak erős hangulatingadozása van.

Kétlelkűnek(mármint szelleműnek) az amerikai indiánok tartották a homiekat.

2011. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hormonális változásoknál gyakori a hangulatingadozás, főleg tini korban, de nőknél menses előtt vagy közben is, terhesség alatt és után, szerintem egyikőtöké sem kóros.
2011. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen módon lehetne az emereket osztályozni ,a hangulatváltozás alapján akkor mindenkit betegnek kéne tekinteni

Természetesen vannak erősebb kilengések,de ezek megitélését bízzuk doktorbácsira.

2011. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Van ilyen, ha valaki tudathasadásos, skizofrén.
2011. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!