Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van egy fiú akivel 2szer...

Van egy fiú akivel 2szer találkoztam ős mőgis úgy érzem hogy ő életem párja. Ez lehet karma?

Figyelt kérdés
légyszi ne nézzetek bolondnak :D de tényleg ez a helyzet....esetleg kapcsolatban állhattunk egymással elöző életünkben?
2010. jún. 13. 03:09
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj bocsi "és mégis"-t akartam írni :D
2010. jún. 13. 03:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez majd az évek során kiderül. Lehet, ha jobban megismered, rájössz, hogy ez nem így van. Nekem is volt úgy exekkel, hogy amikor összejöttünk, úgy éreztem, na vele le tudnám élni az életem. Ma már csak nevetek ezen.
2010. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én első látásra lettem szerelmes a páromba és évek óta ugyanúgy érzünk. Ahogy megláttuk egymást, mintha már találkoztunk volna..... Addig nem hittem ilyenekben, most már igen. Ha az a "karma" hogy együtt legyetek akkor úgy lesz, ha ő nem úgy érzi csak te, akkor valamiért ez a feladatod... hogy ezt elfogadd, megtanuld. Lehet hogy barátság lesz, lehet hogy szerelem. Egyébként a materialista gondolkodók az első látásra szerelmet azzal magyarázzák hogy hasonló a két arc aránya. Mi annak idején egy-egy személyigazolvány képet félbevágtunk, összeillesztettük és igaz lett... Ugyanolyan magasságban voltak az arcunk részletei. Akkor arra jutottunk, hogy vagy karma vagy szerencse, mindegy. Aminek meg kell történnie az megtörténik :)
2010. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. jún. 16. 19:42
 5/5 anonim válasza:
0%

Kérdezd Earl Hickey-t.Ha valaki tudja,hogy mi az a karma ő biztosan....:-)



[link]

2010. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!