Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon Izraelre (=a zsidóságra)...

Vajon Izraelre (=a zsidóságra) vonatkozik-e a karma törvénye? Sok mindent megmagyarázna.

Figyelt kérdés

Karma alatt a hatás-ellenhatás; ok-okozat törvényét értem, mely a fizikai világ szintjén is hat és működik.


Esetleg Izraelnek egy karmától teljesen független, személyes istene van, aki bármit úgy befolyásol, ahogyan csak akarja?

Mi itt az igazság?


2011. okt. 6. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Amit írsz,az hülyeség,a karma nem létezik,csak belemagyarázás.
2011. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Mármint mi mindent magyarázna meg? És miért pont a zsidóság?
2011. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

a karma mindenkire egyformán hatással van

ez nem hit kérdése: aki pedig nem látja be, hogy létezik (működik), az nem akar szembesülni tettei következményével

2011. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:10


Szerintem ha nyitott szemmel járnál a világban te is hülyeségnek tartanád... de hát könnyű élni csukott szemmel.

2011. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Te már csak tudod, Kedves 77%-os Válaszoló ;)
2011. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tudom :)
2011. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a zsidók is hisznek a karmában. Nemrég olvastam, hogy kiakartak végezni egy kóbor kutyát aki egész nap a zsidó parlament előtt ült. Azt gondolták, hogy a kutya egy régebbi zsidó politikus, aki azt mondta, hogy ha nem fogadják meg a javaslatát, akkor újra fog születni.
2011. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Nemazért de a hatás-ellenhatás és az ok-okozat két egymástól eléggé különböző dolog.

Ha te is tudod, és így gondoltad, akkor nem szóltam.


De amúgy ha létezne valamiféle karma, amit valami egyetemes törvénynek tartotok, az alól hogy lehetne kibújni?

2011. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját Istene van ? Akkor nincsen értelme Istennek hiszen a mindenhatóból egy van. Mindenki szerint egy Isten van. A zsidók szerint is és még a sátánisták szerint is csak ők máshogyan hívják.
2011. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

"Amit írsz,az hülyeség,a karma nem létezik,csak belemagyarázás."


ember, tudod, hogy mit jelent?

nem valami keleti varázslat.....


ok-okozati összefüggés. ezt jelenti.

pl ha melegítem a vizet az felforr.

de a karma törvénye, nem csak fizikai síkon működik.


és te jársz nyitott szemmel????

2011. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!