Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezt láttam egy weblapon: A...

Ezt láttam egy weblapon: A karma kiszámítása az alábbiak szerint történik: 1978. 07.20-1980. 02. 05 szűz/virgo Ez a szűz karma? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Hogy mi az a karma azt értem, de mi az, hogy "szűz karma" ??
2011. okt. 8. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
érintetlen!
2011. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

mi az, hogy a karma kiszámítása?

ezek szerint mégsem érted, hogy mi az a karma.

írd le ide légyszives, hogy mi az.

2011. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A karmádat folyamatosan alakítod, minden másodpercben változik a jövő...nem lehet kiszámítani...
2011. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kozma Szilárd és a párja foglalkozik ilyenekkel, hogy karma horoszkóp.

Őszintén szólva én nem tartom ezt jónak.

Megmondják, hogy mi a karmád, aztán élj úgy, mert ez az, amit teljesítened kell.

Mi van akkor, ha a lelkem, vagy a gondolataim mást súgnak.

Éljek úgy, ahogy a horoszkóp mondja, akkor is, ha boldogtalan leszek, és majdnem beledöglök?

Erőltessek magamra egy hamis életet, azért, hogy az állítólagos karmámat ledolgozzam?

Akkor az én igazi vágyaim hol vannak?

Amit igazán tenni szeretnék, amire igazán vágyom.

Egy horoszkóp fogja irányítani az életemet?

Ha ez, amit mondok, szintén rossz karmát hoz, hát vállalom.

Akkor majd a következő életemben elintézem.

Ha egyáltalán van következő élet!

2011. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem hinném, hogy egy horoszkóp szerint kellene élni az életed! A horoszkóp nem jóslás, hanem csak a LEHETŐSÉGEKET mutatja meg.

Pl. 2 hónap múlva külföldi munka van kilátásban, de neked eszed ágában sincs külföldre menni, nem baj! Nem kell! Csak a lehetősége adott. Ha fontolgatod a külföldi munkát, akkor 2 hónap múlva meg lesz rá minden lehetőséged, HA AKAROD CSINÁLNI ;) ebben a példában ;)

2011. okt. 10. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Karmát akkor kapsz, ha nem lilul akit leölsz, és nem vagytok warban. Ha utána farmolsz, lejön. Sok sikert!
2011. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!