Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akkor most mi van a halál után?

Akkor most mi van a halál után?

Figyelt kérdés
Mennyország/pokol, lélekvándorlás, vagy semmi? Ki miben hisz?
2018. máj. 9. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem először menny, majd egy bizonyos idő után reinkarnáció. Én mind a kettőben hiszek.
2018. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Én hiszek a reinkarnációban. Jobban mondva a lélek fejlődésében. De ha mindig csak a jelenben van tudatunk, tehát ha úgysem emlékszünk a múltra akkor honnan tudjuk mit hibáztunk előtő életünkben, és most mit kell másképp csinálni?
2018. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ahogy senki más sem, de abban hiszek, hogy a halál után, van "tovább".
2018. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék hinni abban, hogy van reinkarnáció.

Hiszem, hogy minden ember kap legalább egy második lehetőséget arra, hogy jobban csinálhassa a dolgait, mint azelőtt és hogy aki nem volt boldog, az megélhesse.

2018. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az van, amit elhiszel.


Amig nincs szemelyes tapasztalas, addig csak talalgatni lehet.


Attol meg, hogy valaki leir valamit, vagy logikusnak tunik valami, attol meg nem feltetlenul igaz.

2018. máj. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én hiszek a reinkarnációban... sok ismerősöm van, aki azután nem sokkal született, hogy meghalt egy rokona, családtagja és majdhogynem teljesen ugyanazok a jellemvonásai vannak.
2018. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!