Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van-e élet a halál után?

Szunyo37 kérdése:

Van-e élet a halál után?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, és van e valamilyen élményetek ezzel kapcsolatba?

Kb 12-13 éves voltam,amikor vidéken nagymamámnál voltunk, és én este egyedül voltam a tiszta szobában. Korom sötét volt, és úgy feküdtem(nem aludtam még), hogy a karom nyújtva volt és azon volt a fejem. Valaki megfogta a kezemet. megijedtem, és elrántottam, majd a dunyha alá bújtam. Nem mondtam el senkinek akkor, mert nem mertem.

Felnötként két olyan esetem volt, ahol olyan érzés volt, mintha valaki lefogna.

Szintén feküdtem, de ebben az esetekben aludtam. Fel akartam kelni, de nem tudtam, mert valaki lefogott.Szemem is csukva volt, de mindent láttam magam körül. Az egyik eset a munkahelyemen történt, amikor 24 órás szolgálatba voltam, a másik otthon. Munkahelyemen később tudtam meg, hogy az egyik idős őr ott halt meg.

Otthon pedig édesapám halála után történt.



2018. márc. 11. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Este lefeküdtem aludni jobb oldalra fordulva és akkor valaki beljebb nyomott az ágyon, tisztán éreztem a kezet a hátamon. Nagyon ijesztő volt, ugrottam ki az ágyból.
2018. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Ha a lakásodba valaki hozzádér úgy hogy nincs ott senki akkor a 107-et kell hívni betörés gyanújával
2018. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt senki a szobában, és nem feküdt le mögém egy betörő sem.
2018. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt senki bent. Ha valaki bejött volna,azt észre vettem volna, mivel nem aludtam még.
2018. márc. 11. 08:58
 5/11 anonim válasza:
Bár nem hiszek a szellemekben, de ez a lefogasos story ismerős, velem is történt, hasonló, álmomban, azt álmodtam, hogy reggel hajnalban igyekeztem ki buszhoz, hogy le ne késsem, munkába indultam,álmomban ahogy, az utca elejéhez értem, valaki letàmadott, majd lefogott, annyira, hogy moccanni sem bírtam, közben annyira valóságosnak tűnt, hogy azt hittem ébren vagyok, nagyon rossz volt... Rögtön felebredtem, és még utána is éreztem magamon pár pillanatig azt az érzést...
2018. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még nem aludtam, éppen ledőltem az ágyra és szinte azonnal érzetem (fizikailg), hogy két tenyér beljebb nyom az ágyon.
2018. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félelmetes,de engem a félelem mellett meggyőzött, hogy van valami a halál után.

Azt hogy ki,vagy kik voltak,azt nem tudni,de nagypapámba, édesapámba biztos vagyok.

Sőt anyámmal az történt, hogy éjszaka, amikor aludt megtépte őt, mert papot hívott a temetésére, hol ott ő mondta ha meghal ne hívjunk papot.

2018. márc. 11. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy alvásparalízised volt, ahhoz társulhatnak hasonló élmények. Velem időnként előfordul, általában hallucinációk nélkül, bár volt, amikor nyomasztó álomképek kísérték (úgy láttam magam a tükörben, mint aki épp szét akar folyni, máskor meg valami szimatolt a fülem mögött). Van, amikor sorozatban jön rám: félálomban megszűnik, majd visszaalvás előtt újra érzem, hogy lebénulok, és ettől megint pánikhangulat fog el, felébredek, megszűnik, ellazulok, újra lebénulok; ezen az segít, ha tudatosan mozgok egy kicsit, például felülök vagy átfordulok a másik oldalamra.

Ha képes vagy tudatosítani, amikor megtörténik, akkor megnyugtatóbb, hogy hamarosan véget ér, persze akkor sem kellemes élmény.

2018. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te vagy itt legalább a nyolcadik, akinek alvásparalízise van. Miért nem olvastál vissza?

Tetesd át a kérdést az egészségbe, ha gyógyulni akarsz, vagy az ezotériába, ha szereted a horrort.

2018. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Alvásparalízis
2018. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!