Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az igazság? Reinkarnáció?

Mi az igazság? Reinkarnáció?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen felesleges elhitettni magunkkal hogy van reinkarnáció, van túlvilág stb. de mi van ha mégsincs? Olvasgattam az oldalon olyan sok "vicces" válaszokat, kérdéseket, igy ugy gondolom hogy sokan vannak ebben a témában akik abszolút nem hisznek a reinkarnációban mégis itt irogatnak. De engem most komoly válaszok érdekelnének. Szeretnék hinni a reinkarnációban, mennyben, szellemekben stb. de nem feleslegesen.

2018. jún. 11. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Feleslegesen kérdezősködsz. Amikor ideje lesz, megtudod. Amíg nincs itt az ideje, úgysem hiszed - felesleges is.
2018. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A túlvilágról még senki se tért vissza csetelni, pont ezért senki se tudja a választ.


Azt se lehet tényként kijelenteni hogy létezik valami túlvilág vagy akármi, de azt se hogy nem. Mert akik ezt írják valójában ők se tudják.

2018. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az meg olyan hülyeség lenne ha semmi se maradna az emberekből, szinte semmibe válnak. Egyszerűen nem tudom elképzelni ezt a "semmit"halál után. Nagyon ijesztő dolog ez.
2018. jún. 11. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Vagy hiszel benne, vagy nem. Ebben a témában, senki nem fog neked bizonyossággal szolgalni.
2018. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Keresd a youtube-on a Csillogás című dokumentum filmet. Abban van egy ember, aki autóbalesetet szenvedett, meghalt, de sikerült újraéleszteni. Elmondja mit látott amíg halott volt.
2018. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!