Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg létezik reinkarnáció...

Tényleg létezik reinkarnáció és hogyan ki hisz benne van bizonyíték róla hogy valós? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Olyat elképzelhetőnek tartok hogy a DNS-ben tárolt információ egy másik élő test DNS-ébe átkerülhet. A DNS is tárol életben szerzett infót, nem csak az agy.

Csak megfigyelések vannak erre vonatkozólag, tudományos feltárások nincsenek. Például kórházba került csatában két sérült, egymás melletti ágyra. Az egyik meghalt, majd azt tapasztalták hogy az életben maradt másik minden olyan élményről be tudott számolni amiről csak a mellette lévő elhunyt tudott. A néphit elnevezte lélekvándorlásnak az ilyesféle jelenségeket, hisz nem a három alaptudomány (matek, fizika és kémia) törvényei és logikája szerint próbáltak rá magyarázatot keresni.

Már nem emlékszem melyik könyvekben olvastam a fent leírt lehetséges magyarázatról, pedig célszerű lett volna megjegyezni. Mivel ami a legjobban logikusnak tűnő magyarázat valami eddig még ismeretlen jelenségre, azt nem célszerű félre dobni.

2018. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Létezik. Én emlékszem hogy előző életemben egy kövér nő voltam most sovány fiú vagyok, az viszont megmaradt bennem hogy sokat eszek. De más régi tulajdonságomra is emlékszem, és a házunkra is ahol éltünk.

18/f

2018. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat sokat olvasók róla hogy valós lehet e meg hát a halál közeli élményekről is úgyan akkor a paranormális jelenségek is érdekelnek amik szellemekről beszélnek elég érdekes mindegyik bár bebizonyítani nem nagyon tudják kutatok sem. Még is annyira érdekesek számomra az ilyenek. Csak puhatolózók bár mindenhonnan olvasgatok nézelődök, de mi van ha csak kitalálás minden ha valójában tényleg semmi nincs a halál után.
2018. jún. 8. 09:46
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 2.

Én meg úgy képzelem hogy férfi lehettem előző életemben, bár nem tudom lehet katona is lehettem sok furcsaságra emlékszek gyermekkoromra meg az álmomban sokat is rejtőzködtem... Érdekes visszagondolni rá. Nagyon érdeklődöm ezekre a témákra.

2018. jún. 8. 09:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Nyakamat rá merném tenni, hogy van, mert gyerekként volt egy fura szokásom, nem értettem miért.

Ma már tudom és ez számomra azt bizonyítja.

Azt is tudom, hogy eleg gány halálom volt.

2018. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít hogy tv-ben szoktak adni szellemes műsort amire azt mondják hogy megtörtént, valós. Viszont annyira látszik rajta hogy kitalálták az egészet, hogy röhögni lehet rajta. Ne engedd hogy az ilyen gagyi műsorok, kitalálciók elvegyék a hited. :)
2018. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nincs, azt is megmondom, hogy miért. A reinkarnáció lélekvándorlást jelent ugyebár. Namost, jelenleg kb 7.6 milliárd ember él a Földön, ami 7.6 milliárd lélek. Eddig oké. De 10ezer éve még csak 30-40 millió ember létezett a Földön. Akkor honnan van a maradék rengeteg lélek? Vagy ha a lélek halhatatlan, akkor ők addig várakoztak, hogy szülessenek még emberek? És hol várakoztak? Ez így hülyeség.
2018. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Van még egy rakás dimenzió, az rá a magyarázat.
2018. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ki tudja mi van ott.

Lehet a szellemek ott vannak.

2018. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ismént. 3.válaszoló még is milyen furcsa szokásod volt? Sok mindenen agyalok 4.válaszoló de tvt nem igen szoktam nézni inkább neten próbálok válaszokat keresni érdeklődni mint most is de facebookon azért nem írnám ki. De hátha van valami a halál után nem tudni.
2018. jún. 8. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!