Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a párotok ezzel állna elö...

Ha a párotok ezzel állna elö mit csinalnatok? Csak reinkarnacioban hívő emberek vèlemènyét kérem!

Figyelt kérdés

Szóval benyögte, hogy van egy másik nő az életében, akivel előuő èletében nagy szerelem, kötelék volt

Biztosan tudom, hogy nem csalt meg vele, csak "szemet vetett rá". Én is hiszek az előző életben, de ez zavar, mit tegyek?



2018. jún. 13. 02:25
1 2
 1/15 Fish1 ***** válasza:
78%

Ameddig nincs belőle gond, flört, kavarás, addig semmit se csinálnék, teljesen mindegy az ok. Ha elindul felé és többet akar, akkor megkérdezném, hogy hozhatnánk rendbe a kapcsolatunkat. Ha nem hajlik rá és menni akar, akkor menjen.

Ha a reinkarnációt nézzük, akkor rengeteg olyan összefonódás van, amire nem is gondolnánk és amiről nem is tudunk. Szerintem a mostani élet a lényeg, nem az előzőek, egyáltalán nem biztos, hogy ebben az életben is együtt kell lenniük.

Amúgy honnan szerezte ezt az információt az előző életéről?

2018. jún. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha az előző életében volt, akkor vagy térjen a jelenbe, vagy menjen a búsba. Most akkor ezt az életét éli, vagy az előzőt, vagy a következőt? Egy fenékkel két lovon nem lehet ülni - ahogy a mondás is tartja. Ha az előzőt éli, akkor a jelent nem éli, és elveszíti ezt az életét és téged is.
2018. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Gyanús, hogy ez csak kifogás a félrelépésre. :-)


Na, de tegyük fel, hogy tényleg így van, az, hogy mi volt, és mi van, lehet összefüggés, de lehet teljesen más dolgod a másik emberrel. Például aki az előző életedben a testvéred volt, most lehet az apád vagy a gyereked... stb. Másik élet, másik életfeladatok. A befejezetlen tanulnivalók persze visszatérhetnek, de lehet, hogy most egy másik szakaszát kell megtanulni, például előző életben a kapcsolat volt feladat, most lehet, hogy az elengedés.


De reinkarnációtól függetlenül tényleg lehet ez csak egy ócska kifogás, úgyhogy nem árt szemmel tartani a párod. Ha meg menni akar, ne sajnáld, csak hülyének ne hagyd nézni magad. :-)

2018. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Én féltékeny típus vagyok, illetve rögtön képes vagyok kizárni, kirekeszteni magamból, aki ilyet tesz. Rögtön fognám a papucsom, meg a személyes dolgaim, és mennék, vagy ha tied a lakás, akkor kidobnám.


Ha közös, akkor kérném, hogy nézzen új lakóhely/fedél után, mert ezt el kell adni, és vagy fillérre feleznék, vagy ha tudni lehet, hogy melyikőtök adott bele több pénzt (abba az ingatlanba, ahol együtt éltetek), akkor arányosan osztoznék.

2018. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha van egy másik nő az életében, az bizony megcsalás kislányom. LOL "előző életében nagy szerelme volt"... anyám borogass! Ha az én párom állna elő ezzel jól megdugnám és utána kihajítanám a francba, még a létezését is elfelejteném.
2018. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Elküldeném a fenébe, ilyen idióta álmagyarázatot nem fogadok el. Ha neki az a nö kell, akkor menjen.
2018. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Alain Delon ***** válasza:
89%
Jó kis mellébeszélés.
2018. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell a reinkarnációba olyan sokat belegondolni, az nem jelent felmentést párod részére. Ha létezik -tegyük fel, igen (bár hiszek benne, egészséges szkepticizmusom megmaradt)-, akkor az eset ugyanolyan, mintha a jelen életbeli exe bukkanna fel újra a párod életében. Akkor sem ájult tisztelettel fogadnád párod "benyögését", hanem válaszút elé állítanád: ő vagy én. Hülyeség volna részedről a reinkarnációra tekintettel elfogadnod párod kilengését. Menni akar - menjen. Ha maradni akar, felejtse el az exét.
2018. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Találjon ki jobb "kifogást" arra, hogy miért csajozik.

Szemet vetett rá? Akkor én a helyedben nem azt írnám, hogy nem csalt meg vele, hanem, hogy MÉG nem csalt meg.

2018. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Szereted az édes 3ast?
2018. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!