Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a párotok ezzel állna elö...

Ha a párotok ezzel állna elö mit csinalnatok? Csak reinkarnacioban hívő emberek vèlemènyét kérem!

Figyelt kérdés

Szóval benyögte, hogy van egy másik nő az életében, akivel előuő èletében nagy szerelem, kötelék volt

Biztosan tudom, hogy nem csalt meg vele, csak "szemet vetett rá". Én is hiszek az előző életben, de ez zavar, mit tegyek?



2018. jún. 13. 02:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Rögtön lapátra tenném, ha másért nem, hát azért, mert ilyen kifogással akar csajozni!

Nem engedném meg, hogy hülyének nézzen.

.

Ha reinkarnációs emlékeire hivatkozik, akkor arra is kéne emlékeznie, hogy nem te lehetsz a 'nagy Ő', hiszem 'emlékszik, az a személy milyen volt.

Ha pedig olyan, mint te vagy, akkor nem lehet kifogás a találkozásuk, hiszen "szőrért szőrt".

2018. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Talán tisztázd le vele, hogy az előző, vagy a jelenlegi életét akarja-e folytatni...
2018. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Óriási figura a srác...
2018. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kéne valamit tenni? Ha nem csalt meg, akkor szerintem tökre rendben van. Gondoljon, amit akar; és meg is osztotta veled; tök jó, egy nyílt, egyenes ember; akkor tedd túl magad ezen a sztorin, felejtsd el; és újra nyugodt életet élhetsz.
2018. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 uvuveveeevevauganeda ***** válasza:
Jól át b**-ott kamuzik szerintem...lelkiismeret furdalása volt...
2018. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!