Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan kizárják Jézus és a reinkarnáció párhuzamát?

Figyelt kérdés

Az én meglátásom szerint Jézus csupán egy megvilágosodott ember volt,csodáit is ennek lehet tulajdonítani, a feltámadása pedig csupán arra mutat rá hogy a lélek hallhatatlan.

Kétségtelenül nagy gyógyító és hatalmas lélek

ő,de sem több, sem kevesebb.


2018. jún. 23. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ide a reinkarnáció? Jézus próféta volt és "állítólag" feltámadt nem reinkarnálódott sehová.
2018. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is simán inkarnálódott.Istennek én se tartom mivel ha imátkozott Istenhez akkor most Isten önmagához imátkozik? Az hogy egy volt Istennel az sztem azt jelenti,hogy Isten lelke az övén nyugodott. Ennyi .Része volt Isten.De attól még nem volt 100%-ig ő.
2018. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 r.sentinel ***** válasza:
74%
Mert az 1000 modon atirt es javitgatott Bibliaban azt a kicsi reszt is ami reainkarnaciora vallna se veszik eszre, ezert ragaszkodnak a profetahoz es a satirozott valtozathoz es nem lennek meglepodve hogy a kovetkezo ketelkedo kerdese kerne hogy irjam le hol van a Bibliaban a reinkarnacioa vonatkozo resz, hat nem tesezem meg akinek latnia kell az meglassa akinek hallani ugyszinten. Keress es talalsz. Nagy es bolcs lelek volt, aki nagyszeru dolgokat tanitott es csak paranyi resze letezik a Bibliaban. A berogzott emberek akik "Isten hiteles szavainak jellemzik a Bibliat" azok akar vert is adnak erte csak igazoljak azt az utiranyt hogy Isten neveben olhetnek es kivegezhetnek masokat, hat teves, de ez az o bajuk.
2018. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Reinkarnáció = újjászületés.

Jézus csak egyszer született, igaz, a Biblia szerint feltámadt, de nem reinkarnálódott.

A reinkarnálódott lélek csecsemőként kezdi új életét.

Ilyet hallottál Jézusról?

(Ha igen, akkor hazudtak neked!)

2018. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sztem is simán inkarnálódott.Istennek én se tartom mivel ha imátkozott Istenhez akkor most Isten önmagához imátkozik? Az hogy egy volt Istennel az sztem azt jelenti,hogy Isten lelke az övén nyugodott. Ennyi .Része volt Isten.De attól még nem volt 100%-ig ő."

A biblia szerint a fia volt.

2018. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

"Mert az 1000 modon atirt es javitgatott Bibliaban azt a kicsi reszt is ami reainkarnaciora vallna se veszik eszre, ezert ragaszkodnak a profetahoz... "

Mert korszerűsítve van, sok írás elavult vagy idejétmúlt és ezért kell korszerűítrni. A keresztény vallás pedig 100%-ban nem a reinkarnációra épült. Ez egy keleti hitvilág, semmi köze a keresztényhez. A "keresztény " szerint csak Istennel érheted el a halhatatlanságot, ugyanakkor te magad nem vagy az sem a lelked "csak Istennel"... A lélek idővel elenyészik semmivé lesz, de akit isten befogad örökké élnek majd a vele. Jézus pedig 900%-ban próféta volt. xP

2018. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!