Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » üdv sziasztok lenne egy olyan...

Gazdag Nikolett kérdése:

üdv sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy mi lenne ha ma köztünk élne Jézus reinkarnálódva?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 13:16
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

üdv sziasztok

lenne egy olyan kérdésem hogy mi lenne ha ma köztünk élne Jézus reinkarnálódva de úgy hogy a mostani édesanyja születés napja is egyezne Szűz Máriájénak a Szent István királyunk napjával,Nagyboldogasszony napja Jézusé pedig az enyémmel 2011 ápr 24 Jézus feltámadása szüli napomra esett de mi lenne ha(Jézus reinkarnációja) valamiért transzszexuális nőként érezne,élne heteró női vallásos lélekkel nemi átalakító műtétek nélkül perverzeket lenézve de ördögi utakat megjárva, sminkel nőként nézne ki, istennő szépséggel,nélkül bajusszal szakállak férfiként Jézusra hasonlítana a megtalált papiros képére,mellette még sok olyan egyezések vannak évszámokban is amire arra lehet következtetni amit már írtam hogy nem csak ő de Mária az édesanyja is itt van köztünk reinkarnálódva a mai világban (a múlt újra játszódik).aki én volnék meg édesanyám bennünk élnek.nagy maffia ördögi Sátáni kör miatt sok rossz dolgon mentünk keresztül,részben még megyünk is.hisz nagy harcok folynak.gondoljatok bele ha ma itt élne köztetek Mária meg Jézus akkor mi lenne?főleg ha Sátán hatalom tudomást szerzett volna rólunk a második eljövetelemről

2015. márc. 7. 13:20
 2/30 anonim ***** válasza:

Szóval azt hiszed magadról, hogy te vagy jézus, anyád meg mária?

jééézusom, te szűz mária...

2015. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Megadóztatnák.
2015. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1 millióan képzelik magukat Jézus reinkarnációjának.

Üdv a klubban!

Állj be a sor végére!

2015. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Először is bezárnánk a diliházba.


Másodszor egy rakás kísérletet végeznénk rajta.


Harmadszor én kérdem hogy mi a gányért lett a te jézusod transzvesztita?

2015. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Hamburgereget árulna, és a feleségem volna.


Amúgy mit vigyorog állandóan az örök szűzed?

2015. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Jézus nem fog mégegyszer reinkarnálódni. Ő a feladatát, a tanítást elvégezte, 2000 év után is ismerjük a nevét és a tanításait, minek inkarnálódna le mégegyszer? Most már az emberiségen múlik, hogy a tanításokat megfogadja, vagy nem.
2015. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Na tudsz burgert csinálni vagy sem?
2015. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

XDDD

Lucifer, ha jó burgert csinál az asszony, egyre befizetek én is..

Persze, csak miután kihoztuk a diliházból

2015. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
amikor édesanyám terhes volt velem majd amikor szült mellette még két másik anya is egyszerre Pénzesné Vagyonné anyu középen Gazdagné.apu anyu kislánynak várt Nikolett nevet akarták adni (amit később magamra is irattam a transzszexualitásom miatt).mondta anyu nem tudja hogy mi legyen a nevem hogy nem kislány lettem.egy Arab orvos volt a szülész ő mondta anyunak hogy mit szólna a Márió névhez mert az kis divatos név ritka,így ha azt nézzük az orvos adta a nevet nekem.majd az egész család rokonság sok barát a lányos kinézetem viselkedésem miatt Márinak Marikának szólítottak.folytathatom?
2015. márc. 7. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!