Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az ezotéria milyen magyarázato...

Az ezotéria milyen magyarázatot ad, ki lehet ő nekem?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit kb. fél éve, nem akartam társat keresni, a munka kötött le, annak kapcsán jött az ismeretség is. Egyből hatással voltunk egymásra, elkezdtünk beszélgetni, eleinte jól ment, aztán elakadtunk. Rengeteg a közös vonásunk, bár nem vagyunk egymás klónjai, de valahogy olyan ő, mint hogyha én lennék, kicsit másképp (két pont ugyanolyan ember úgysincs).

Én próbáltam rendezni a nézeteltérésünket, ő falat emelt maga köré. A vicc az, hogy ugyanezt tettem volna fordított helyzetben. Elengedtem a dolgot, én már léptem felé, többet nem tehetek.

Viszont a helyzet ellenére mégis ott van, figyel és segít, ha arról van szó, nem is kérem, csak magától. De ha én lépek, visszahúzódik a csigaházba.

Ilyen nehéz dolgom még senkivel nem volt, semmilyen kapcsolati szinten, sem rokonságban, sem kollégákkal, sem barátokkal, sem szerelemben... Valamilyen irányba mindig elbillent hamar a mérleg nyelve, minden ismeretség esetén, akár jó volt, akár rossz. Akivel jóban vagyok, az is egyértelmű, akivel nem, az is egyértelmű.

Vele mi lehet a dolgom? Miért lehet nehezebb, mint minden más ismeretségem?


2018. jún. 26. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő az Igazi.Szerencsés vagy...Próbáld megtudni hogy miért tesz így és támogasd őt,idővel vagy megoldódik ez a helyzet vagy rosszabb lesz
2018. jún. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hagyni akarom, tényleg nagyon el lett tolva, és nincs ötletem, hogyan tudnám átbillenteni a dolgot erről a holtpontról.
2018. jún. 27. 09:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Meglepő, mennyire kísértetiesen szinkronban vagyunk, azonos időben kezdtünk el mostanában is egy nagyon hasonló dolgot csinálni. Kár azért a problémáért, de talán most még valami mást is meg kell tapasztalnunk, és az idő megoldja ezt a konfliktust.
2018. jún. 28. 07:13
 4/4 anonim válasza:

Lehet az ikerlángod :)

[link]

2019. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!