Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nővérem kisfia 4 éves, és...

Nővérem kisfia 4 éves, és emlékszik előző életére, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő volt eleinte, csak azt hallottuk, hogy beszélget a gyerek magában, ha rákérdeztünk azt felelte, egy fiúval beszél, akit persze mi nem láthatunk. Később jöttek ezek a fura emlékek, hogy hol lakott, szülei barátai neve, mit dolgozott, hogyan halt meg, hova temették. Persze leellenőriztük, a név és hely stimmel, más nem. Vagyis ezeket az infókat kaptuk telefonon, ugyanis az igazat nem mondhattuk el, ők meg nem szívesen adtak ki információt. Amúgy 230km-rel arrébb lévő településről van szó. A nővéremék elvitték pszihológushoz a gyereket, azt mondta teljesen normális dolog, sok kisgyerek van így, csak megtanulják elfolytani ezeket az emlékeket már 2 évesen. Ha nem faggatjuk a gyereket ő is abba fogja hagyni. Amúgy egy nagyon értelmes, tisztán beszélő, majdnem felnőttesen gondolkodó kisgyerekről van szó, nem visszamaradott, vagy ilyesmi.

2018. aug. 14. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg mit tanult az iskolában anno stb. Nem egy gyereknek volt ilyen, ez létezik!
2018. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ilyenről bevalkom még nem hallottam higy egy kisgyerek ennyire tisztában lenne az előző életével.


Azt tudom hogy 7 éves korukig nyitva van a koronacsakrájuk ezért érzékenyek az éteri jelenségekre és a tudatuk még szinte képlékeny.De ilyen konkrét esetről nem hallottam még.Persze akad rá magyarázat, nem is egy,hogz hogzqn emlékezhet ennyire konkrétan de talàlgatni nem akarok.

2018. aug. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Nem.

Egy 4 éves gyerek az nem kicsi már, a pszih azt mondja ne faggassátok akkor abba fogja hagyni. És nyomtalanul ez az emlék akkor törlődik is ezek szerint ? Ezt kizárt dolognak tartom, hogy törölődne, már miért törlődne ennyi idősen ? Egy ekkora gyereknek megtartott emlékei vannak, lesznek már.


És mi volt a válasza, te , ti miért nem láthatjátok a fiút ?

2018. aug. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A válasza csak annyi volt, ő nem akarja, hogy lássuk. Azt mondja vasutas volt régen. És bizony nagyon is érdeklődik, és képben is van a vonatokkal. Van neki elég sok.
2018. aug. 14. 07:09
 5/12 thoomas26 ***** válasza:
80%

Azok alapján, amit leírtál, bizonyosnak tűnik, hogy a kisfiú előző életeinek emlékeit hozta felszínre. Ilyen van, igen, gyakrabban is, mint gondolnánk - persze viszonylag ritkán. Általában egy fejlettebb lélekre igaz, hogy életének kezdeti szakaszán rendelkezik még előző életének emlékeivel, melyek később teljesen a feledés homályába vésznek.

Olyan esetben, amikor egy kisgyermek pontosan megnevez egy távoli helyen lévő - általa most nem ismert - már nem élő személyt, s róla hiteles információkkal tud szolgálni, egy meglehetősen komoly bizonyítéka a reinkarnációnak, erre a világ minden táján akadnak példák. S nálunk is gyakrabb ez, mint gondolnánk, csak az emberek nem mernek (vagy nem akarnak) beszélni róla.

2018. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

"Amúgy 230km-rel arrébb lévő településről van szó. "

Én tuti szerveznék oda egy kirándulást és figyelném a gyerek reakcióját. Hány évvel ezelőtt "élt"? Lehet még rokonok is vannak, akik emlékeznek rá.

Ha nem kamu, akkor tök izgalmas. Az én gyerekem nem mondott soha ilyenre utaló dolgokat.

2018. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is izgalmasnak gondolnám, ha mással történne. Így inkább félelmetes. Nővérem hallani sem akar előző életekről. Most az a megállapodás, hallgatunk róla, majd elmúlik a gyerek "szeszélye". Teljesen érthető, hisz az átlagtól kicsit vagy jobban eltérő gyerekeket kiközösíti a többi gyerek.
2018. aug. 14. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell alá adni a lovat. Csak gyanútlanul arra sétálni. Ha tényleg tudja ki volt előző életében felismeri a helyet.
2018. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha ő nem szeretne kifejezetten elmenni oda, akkor hagyjátok.Felnőttként majd a maga elhatározásából úgyis elmegy oda ha megmaradnak vagy újra előtörnek az emlékei és fontos lesz neki akkor is.
2018. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban letezik reinkarnáció, miért ne lenne lehetséges?
2018. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!