Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki olyan részeg lesz, hogy másnap nem emlékszik semmire az éjszakából, mint a Másnaposok című filmben?

Figyelt kérdés

Szóval ez lehetséges? Lehet valaki olyan részeg, hogy másnap semmire nem emlékszik. Vagy azt csak a film miatt találták ki? Az csak a filmben van?

Normális válaszokat lécci. Érdekel, mert nem tudom, hogy valaki, hogy tudná úgy leinni magát, hogy ne emlékezzen semmire. Ilyen létezik?

A normális válaszokat előre is köszönöm.


(Bocsi, ha rossz kategória)



2018. ápr. 22. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges😅
2018. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
70%
Lehetseges,de eleg sokat kell hozza inni,meg emberfuggo is
2018. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban volt erről egy cikk:

[link]

2018. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
És a filmben nem csak ittak, volt ott valami party deog is ami kiütötte őket.
2018. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges, nekem volt olyan, hogy majdnem kiesett egy teljes éjszaka, de akkor a detoxban ébredtem, igaz szerencsére nem lett alkoholmérgezésem, de azóta csak mértékkel iszom, azt is nagyon ritkán. (Sőt 1 évig az alkohol látványától is rosszul voltam.)


Viszont ezen kívül volt olyan, hogy bizonyoz részletek estek ki, de csak párszor sikerült ennyire lerészegednem. (Kb. 3 alkalom, a fent részletezettel együtt.)


Egyébként olvasd el a 3. válaszoló által linkelt cikket, ott jól elmagyarázzák, ezt a jelenséget.

2018. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképpen elolvasom a cikket! Ja és igen a filmben valami party drog volt ami miatt nem emlékeztek. Persze az alkohol miatt is, de inkább a drog miatt. Mivel Alan drogot vett és belekeverte az italukba 😁
2018. ápr. 22. 19:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket. Nagyon tanulságos és érdekes. Köszönöm a linket 3. válaszoló!
2018. ápr. 22. 20:04
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja amúgy a másnaposokban nemi erőszak drog volt az első részben. Mert amikor másnap a korházban mondták a Philnek, hogy nemi erőszak drogot találtak a szervezetében akkor még viccelődtek is vele, hogy akkor őt most megerőszakolták vagy mi?😂


Nem mintha számítana,csak eszembe jutott :D

2018. ápr. 22. 20:30
 9/14 anonim válasza:
Lehetséges, hogy nem emlékszel majdnem egy egész éjszakára, nekem egyszer 7-8 óra maradt ki. Lényegében annyi történt, hogy sokat ittam, és miután hánytam elvittek aludni, persze az alvás része kb. a fele volt a kiesett időnek és ami előtte történt, arra egyáltalán nem emlékszem, de még egy kis képhomály sincs a fejemben, hogy mi történhetett.
2018. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a rekordom kb. 6 óra filmszakadás, miközben végig aktív voltam. :) Nekem a memóriám a hétköznapokban is gyenge pont, és piáláskor előbb feladja a harcot, mint mondjuk a mozgáskoordinációm. Sokszor nem is látnak nagyon részegnek, amikor én már nem emlékszek másnap a történtekre. A legjobb az, amikor öntudatra ébredek, ilyen párszor fordult elő. :) Egyszer csak magamhoz tértem, és néztem hülyén, mert már arra sem emlékeztem, hogy 2 perccel korábban mi volt, viszont onnantól mindenre. Mókás érzés. :)
2018. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!