Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van valami a halál után?...

Van valami a halál után? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Akik szerint semmi sincs elismerik hogy csak biorobotok vagyunk? Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy csak szervekből álljunk. Rengeteg embert veszítünk el életünk során ebbe hogy a francba lehetne beletőrődni hogy a szeretteink a semmibe válnak?? Egyátalán minek élünk ha egyszer meghalunk? A tudósok miért vannak ellene annak hogy a halál után lenne valami?

2018. aug. 16. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim válasza:
55%
Azért vannak ellene, mert az ő logikájukba nem fér bele Isten, vagy egy halál utáni élet.
2018. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 leértékelt ***** válasza:
42%
Hah? Kit érdekel mit hiszel el? Ez nem arról szól, hogy te mit tartasz jónak vagy a tudósok, ők sincsenek ellenére, csak a fejedben létezik az, hogy a tudósok/kutatók direkt letagadják mi van a halálod után... Pedig van temetés meg hasonlók. Miért nem nézel utána te magad mi van a halál után?
2018. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
29%

Van valami a halál után? Tudja a halál.

*

Az meglett ember, akinek

szívében nincs se anyja, apja,

ki tudja, hogy az életet

halálra ráadásul kapja

s mint talált tárgyat visszaadja

bármikor - ezért őrzi meg,

ki nem istene és nem papja

se magának, sem senkinek.


[link]

2018. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim válasza:
81%

Kedves 3-as!

A titkom egyszerű: értelmes válaszokat adtam! Nem kell egy véleményen lenni velem, nem foglak győzködni az igazamról. Én leírtam amit gondolok, nem kell vele egyetérteni.

Egyébként milyen fajtájú a kutyád? Kíváncsi lennék hogy lehet értelmesebb nálam. Bár mondjuk ha nálam értelmesebb, akkor valószínűleg magát idomította, mert Te biztos képtelen voltál rá, hisz az értelme a Tiédet is meghaladja.


Első válaszoló

2018. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim válasza:
26%
Nincs és kész, az agyad nem működik nem érzel semmit nem létsz nincs semmi.
2018. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim válasza:
6%
Látsz'
2018. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat ha lehet.
2018. aug. 16. 22:05
 8/64 anonim ***** válasza:
51%

sok tudos ember volt vallásos szoval nem az hogy nem hisznek benne hanem ők kézzel fogható bizonyitokat akarnak mivel az a legbiztosabb énis mondhatom/irhatom itt hogy 50cm-es van és egy unga bungában 20 vagyok képes elmenni :D de nem (vagy igen?)

na de komolyan bizonyitott tény hogy a sötét energia létezik de egyszerüen nem tudják sehogy sem igazolni vagy ki mutatni de mégis hiszik hogy van :D ez az egész világnak a 95% a többi 5% rendes anyag amiböl mi is vagyunk mi van ha lélek is ilyen sötét energiábol van? majd a halál után felszabadul és egy felsőbb fokú világba kerülünk amit mi tudunk érzékelni de akik még nem jutottak oda nem tudnak érzékelni

2018. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 leértékelt ***** válasza:
27%
#1 Nos, igazából... Nincs is kutyám. Alapvetően rosszul gondolkodsz, ami miatt nem tartalak valami értelmesnak. Ez nem arról szól, hogy mi fér bele a logikájukban... A hit és tudomány két külön kategória, még csak nem is az emberi tényezőkről van szó. Az egyik egyéni meggyőződés vagy ön-győzködés, míg a másik megfigyelések,kísérletek és eredményekről. A helyes válaszaid csak egyéni meggyőzködések és szimpátia. Ez valami olyasmi, mint egy általad nem kedvelt személynek elismernéd a munkásságát, miközben nem is kedveled. Nem a szimpátiáról van szó, az eredmények magukért beszélnek.
2018. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
90%
#1: Az az érdekes, hogy orvosok, tudósok, stb. között is akadnak hívők.
2018. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!