Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van valami a halál után?...

Van valami a halál után? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Akik szerint semmi sincs elismerik hogy csak biorobotok vagyunk? Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy csak szervekből álljunk. Rengeteg embert veszítünk el életünk során ebbe hogy a francba lehetne beletőrődni hogy a szeretteink a semmibe válnak?? Egyátalán minek élünk ha egyszer meghalunk? A tudósok miért vannak ellene annak hogy a halál után lenne valami?

2018. aug. 16. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#Kerdezo

nem a Vallas kategoriaban van a kerdesed, de keresztenyi szempontbol is szereteidhez nem ragaszkodhatsz jobban mint Istenhez, Krisztushoz


gondolom a legtobb nem-hivo tudos ellene van, de a hivok nem, vannak, mindegy mennyien es milyen hittel pontosan, halal utani hitrol van szo es nem egyebekrol


olyan rossz az elet? elni jo dolog, nem eri meg akar egy napot is elni? egy orat? ha ekozben boldog (is) voltal?


elejevel arra utaltam hogy szereteid elvesztesebe bele kell torodnod nem csak nyugati hanem keleti hitvilag szerint is (nem csak materializmus szerint)


tul sok uj valasz erkezett, lehet elolvasom oket de ha nem akkor:


Xy4

2018. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 leértékelt ***** válasza:
31%

Szent szar! #51 Már régóta figyelem ezt a kategóriát (kB 2-3 hete), és téged is láttalak néhányszor, de akkor nem tűntél hívőnek, sokkal inkább voltál troll. Ez egy párhuzamos univerzum? Nahát, Isten tényleg elképesztő! :O

Csak úgy mellékesen. Ennyi erőlködés után csak 1%-ot zuhant az átlagom kissé vicces. :D Másfelől a kérdező szabadnapot vett ki kedvestelen kontár, sok volt a stressz meg ilyesmi. Én ugrottam be helyette, mert meg kért, hogy válaszoljak a kérdésekre.

2018. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Mi ez a vergodes? Csinalok 2 reget, az egyikkel kiirok egy par kerdest, a masikkal meg valaszolgatok es felpontozom magam. Aztan en leszek a 100% os megmondoember.
2018. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

#52

Megtennél egy szívességet? Húzd le magad a wc-n. 😵😵😨

2018. aug. 18. 19:14
 55/64 leértékelt ***** válasza:
0%

#54

Látom már jobban érzed magad, de egy kicsit még szédült vagy... Nem kell megköszönnöd, amíg nem voltál itt tartottam a frontot. A kutyám is szebben ír nálad, ennek ellenére szed össze magad, és próbálj meg néhány bátorító szót szólni azokhoz, akik vették a fáradtságot és válaszoltak a kérdésre! Figyelj. Ez nagyon fontos a szocializálódás érdekében! Nem tudod terelni a nyájad (asszem így írják)... Nézd hogy szét vannak széledve, az #53-as például valamiféle sokszorosításról beszél, vagy klónozásról? A másikat "hirtelen" megterítette Isten. Bár mindig is tudtam, hogy Isten csodákra képes, de ez...? Lenyűgöző!

2018. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

Igazi tudósok, általában nem átlagos belső tudással, TUDJÁK, hogy az élet egy apró szakasz.

Egyrészt ezt is könnyen el lehet fogadni. Hisz élsz, szeretsz, megosztod magad, tapasztalsz, jó.., Ha így lenne is könnyen el lehetne fogadni, mert a nem létezés nem fáj, de ez fizikai képtelenség. A végtelen létezés vár ránk. Azért élsz, hogy tanulj, majd tanulj és taníts, hogy tökéletes legyél. Amúgy semmivé lenni, az egyik legjobb dolog. Emberből a végtelen semmi szintjére ugrani, leírhatatlan tökéletesség érzés-állapot. De nem ez lesz..., halálod után még tanulsz egy kicsit, adsz magadnak pár élményt az életedre visszatekintve, egyesülsz magasabb önvalóddal, majd folytatod. Neked kevesebb mint 600 év kell, hogy eljöjjön a belső megváltott érzésed önmagad által.

Kicsit több mint 300 év múlva pedig már nagyon jól fogod magad érezni, mindenben fogsz látni értelmet, még ha nem is leszel tiszta.

Csak fejlődj, szeress.

2018. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 leértékelt ***** válasza:
0%

"Igazi tudósok, általában nem átlagos belső tudással, TUDJÁK, hogy az élet egy apró szakasz."

Akkor milyennel? Mi az a belső tudás? Az ilyeneket egyáltalán tudósnak lehet nevezni?

"de ez fizikai képtelenség."

Melyik fizika szerint képtelenség? Van olyan fizikai ágazat, ami szerint képtelenség? xD

"Azért élsz, hogy tanulj, majd tanulj és taníts, hogy tökéletes legyél."

Mi az a "tökéletesség"? Létezik egyáltalán olyan?

2018. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
#56 ne foglalkozz azzal amit #57 írt. Köszi.
2018. aug. 19. 18:21
 59/64 leértékelt ***** válasza:
#56 Ne foglalkozz azzal, amit az #58 írt. Kö—kö...sz... BASSZUS, NEM TUDOM KIMONDAINI!
2018. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

#59

Szívesen Matekari

2018. aug. 19. 19:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!