Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van valami a halál után?...

Van valami a halál után? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Akik szerint semmi sincs elismerik hogy csak biorobotok vagyunk? Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy csak szervekből álljunk. Rengeteg embert veszítünk el életünk során ebbe hogy a francba lehetne beletőrődni hogy a szeretteink a semmibe válnak?? Egyátalán minek élünk ha egyszer meghalunk? A tudósok miért vannak ellene annak hogy a halál után lenne valami?

2018. aug. 16. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

#40

Húzz már innen

2018. aug. 17. 21:42
 42/64 leértékelt ***** válasza:
0%

#39

Aha... Fedd már fel a felhasználódat hadd lássuk. Csak mellékesen, te hamarabb fogsz bant kapni, mert a válaszaid trágár, ellenben a "szar" megengedett. Teljesen ártatlan vagyok és ártalmatlan, tiszta, mint a hópihe... A kutyámat pedig ne vedd a szádra! (Bár nincs is kutyám).

2018. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
#40 Amúgy meg még te sírsz hogy egy másik kérdés alatt lehúztak és onnan már nehéz visszajönni xD. Azt meg nem veszed észre hogy te vagy az idióta akit senki se bír. Hát jah így elég nehéz magasabb százalékot elérni, bár az eddigi válaszaid alapján kicsit sok nekem az a 40% én úgy 11-et adnák jóindulattal, de ha addig nem dobnak ki meg is lesz az hamar :)
2018. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

“Oh jaj micsoda trágár ez a 4 csillag itten —>****. Úristen nembírom ezt a trágár erőszakos bánásmódot :’0”

Látom rádférne egy kis iskolai cseszegetés, ilyen gyenge személyiséggel mint ami neked van én inkább csendben meghúznám magam. Mondjuk a magadfajta billentyüzet harcosok a való életben éppen ezt teszik. Az hogy épp a GYIK-on éled ki magad pedig egyenesen szánalmas :D

2018. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 leértékelt ***** válasza:
0%

#43

Miért olyan fontos neked a százalék? Engem nem zavar hány százalékos vagyok, akkor csak egy kérdésre válaszoltam. Iróniából megkérdezte az egyik felhasználó miért vagyok leértékelt, ha már annyira okosnak hiszem magam. Nem tudom ki bír engem vagy ki nem,

ugyanis szarok rá! Őszintén mondom. Az ilyesmi engem egyáltalán nem érdekel. Nem az én problémám. Szerintem te sokkal szánalmasabb vagy, mint én. Még írni sem tudsz rendesen. Az a sok "XD", a fészen biztos már rád untak. Az a kisfiú-kislány hasonlat nagyon gyanús nekem. Valószínűleg gyakran megfordulsz a parkokban óvodáknál? :D

2018. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
#44 Ennél azért kreatívabb válasz vártam volna, az írásodból látszik hogy már ver az ideg :’D ikszdézni egyébként csak akkor szoktam amikor barokkal beszélek Xd. A helyesírásba való belekötés pedig már mindennek a legalja, de csak hogy toudd relefonról írok és te nem érsz annyit hogy ezért átnézzem hibáztam-e xdd és még mindig nem én írtam a huszon mittudomén hányas választ amin annyira kiakadtál de felőlem higgy amit akarsz nekem nem lesz tőle rosszabb :D
2018. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Oh elírtam bocs *#45 (még mielőtt ez alapján próbálnál visszavágni c;)
2018. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 leértékelt ***** válasza:

#46/#47

Jónak írtad szerintem, mármint az idegverés dolgot... Nem értem miért hiszed azt, hogy dühös vagyok bárkire is, rád vagy akárkire? Én is telefonnal írtam ki a legtöbb választ. De már mindegy, kezdesz unalmas lenni. Csak védekezel és választ sem tudsz írni, csak személyeskedni és végül engem is magaddal rántasz. Egy értelmes mondatot sem tudsz összehozni. Te sem, a kérdező sem.

2018. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

#48

Te egy agynélküli beteg alak vagy húzz mán innen nem érted?? Osztod itt az észt de egy dinka kocsog vagy!!!

Kinek képzeled magad?? Mi?? 😡😠😠😠👊👊

2018. aug. 18. 00:17
 50/64 leértékelt ***** válasza:
Huh, úgy látom valaki nem vette be a nyugtatóját! Véletlenül nem Fekete Pákó vagy? Az szokott kocsógozni. Egy kis levendula talán lenyugtat, vagy egy pár feles. Ne félj, lélekben örökké veletek leszek! :D
2018. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!