Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az alvó ügynököket gondolom...

Az alvó ügynököket gondolom tudtuk ellenére képzik ki. Vajon hipnózissal kideríthető, hogy valaki kapott-e ilyen kiképzést?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hülye kérdés... de volt egy kb. ugyanennyire hülye álmom és csak ezért érdekel...


A neten azt írják hogy rengeteg alvó ügynök van... kétlem hogy mindannyian belementek volna ha tudják mi vár rájuk.


2011. máj. 15. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
off: Mi az az alvó ügynök?
2011. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Speciálisan kiképzett kém, aki egy bizonyos mondatra aktiválódik és kezd neki a feladatának. (ahogy én hittem)


Viszont addig ő tökre nem tud semmit az egészről.

Agymosva van...


Filmekben, meg sok helyen lehet ilyeneket látni.

Googlezz rá, az többet ír.


Mondjuk ez azt írja h az ilyen agymosottság csak a kitalált sztorikban jön elő [link]


:D azért érdekelne ez a dolog, mert tényleg iszonyat gyökér álmom volt, de hát ügynök tuti nem válaszol...

2011. máj. 15. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alvó olyan ügynök, akinek konkrétan nincs feladata, csak vár, hogy megbízást kapjon, addig beépülve éli az életét. A többi fikció.
2011. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaja, most utánaolvastam. :D


Akkor csak egy hyperszuperül beteges álmom volt.

2011. máj. 15. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Eh, a fantázia... Azért a 21. században már el kéne tudni választani a mesét a valóságtól :D
2011. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A 20.-ban még nem kellett? :D:D
2011. máj. 15. 17:18
 7/12 anonim válasza:
89%
Megártott a family guy neked is látom...
2011. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

xD xD


Jajaaaa lehet túl sokat nézem, amúgy abban volt?

Azért a kis álmomból tök jó filmet lehetne csinálni :D

2011. máj. 23. 16:08
 9/12 anonim válasza:
89%
ALap hogy abban volt :d
2011. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Jelegzetesen női alvó ügynök: macskája van, folyton arról beszél, sok munkahelye volt, mert mindenhonnan kirúgják, 35 éves korára romokban a karrierje, nincs,nem lehet gyereke, a macska a gyerekpótló, több diplomája van, plágiumproblémái is lehetnek, miután elvált, beköltözik egy penészes lakásba, amit 2 hétre elhagyva feltörnek, mert nyitva hagyta az ablakot. A nyitott abrakra ugrik a nemzetbiztonsági és azok mennek ki helyszínelni. A nő fűrészbe kerül, de kijön belőle.
2013. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!