Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek annak a könyvnek?...

Ti hisztek annak a könyvnek? (írónak)

Figyelt kérdés
Mármint a Lelkünk útjai című könyvben íródott gondolatoknak?Amit DR.Michael Newton írt?Nem lehet,hogy csak összekamuzta az egészet?vagy hogy csak bizonyos részei igazak,bizonyos fejezetek,de nem minden,amit leírt?Érdemes elolvasni egyáltalán?pár fejezetet olvastam el.Kíváncsi vagyok mit gondoltok a könyvről.

#Dr. Michael Newton #Lelkünk útjai
2018. okt. 18. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nemcsak hogy hiszek, hanem tudom is hogy így van.

Persze könnyen félre lehet érteni.

2018. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az egyedüli, aki hasonló tapasztalatokra tett szert hipnotizőri munkája közben (hanem például Thorwald Dethlefsen is, aki szintén egy nagyon jó könyvet írt annak idején a témában).
2018. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az író felkereshető levélben, de akár személyesen is.Ott a fotója akönyv borítóján.Tehát nem írói álnéven írogató személy, hanem olyan, aki képpel, címmel felvállalja magát.Ráadásul szakmájában elismert pszichiáter.Egészen bizonyos, sőt, írta ő maga is, hogy vannak, akik utána néznek azoknak az információknak, amik felmerültek ahipnózis alatt, utánanéznek, létezett-e az a személy, aki előző életében volt.És az adatok stimmelnek.Tehát vannak azért, akik utánajárnak a dolgoknak...Azt gondolom, nem kockáztatná a hírnevét, kamu írásokkal.Szerintem hiteles.Vannak hasonló témájú könyvek más íróktól, de közülük ez az egyik leg meggyőzőbb.
2018. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!