Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Veletek is történt már olyan...

Veletek is történt már olyan dolog ami magyarázatra vár?

Figyelt kérdés
Paranormális, vagy akár egy furcsa álom stb...

2018. nov. 15. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Van.

Egy probléma tér mindig vissza, és gyakorlatilag azt ismétlem újra és újra.

2018. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Milyen probléma?
2018. nov. 15. 21:28
 3/12 anonim válasza:
61%

Nem kell elhinnetek.



Egy ideje a halott rokonaimmal álmdok és sokszor megkérdezik, hogy nem-e akarok velük maradni?



Sosem hittem az ilyen dolgokban mivel nincs bizonyíték arra, hogy létezne túlvilág.



1 hónapja kezdtem álmodni róluk.


Anyám volt az első aki az álmában a halottakkal beszélt, sokszor volt az, hogy éjszaka közepén felébresztett, hogy figyelnek minket.



A házunkba is furcsa dolgok történnek, zajok,hangok,léptek hangja.

2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Volt igen. Még nem volt egy hónapos a kisfiam,amikor épp zuhanyoztam és hallottam, hogy iszonyatosan sír,mintha kínozná valaki. Mire kiléptem a víz alól a törölközőért, addigra teljesen úgy tűnt,mintha valaki megnyugtatta volna, szépen,lassan, kedvesen. Alig mertem bemenni a szobájába. Elvileg csak ketten voltunk otthon.elvileg.
2018. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Na, most jön a sok okos...

Egyszerűen tetszem a férfiaknak, du.gni akarnak, de nagyon, sokan, és komoly kapcsolatot egyik se akar.

Kimondottan szolid lány vagyok, nyakig felöltözve, ki se teszek semmit, nincs műkörmöm, póthajam, tetkóm, és nem akar komolyan velem senki semmit.

Pedig állítólag szép vagyok, és hülye se vagyok.

Minden "próbálkozó" összejön valami tetovált, kiélt rihegő-röhögő, "büdös a munka" nővel.

Valami nem oké velem.

És bunkó se vagyok.

Egyszerűen ha nincs instant szex, lepattannak.

Elég sz.ar, mindig csalódok.

Karma ez vagy valami.

2018. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Pár éve egy éjjel az előszobában nagyon erős fény volt, ami erős zajjal párosult. Ez pár másodpercig tartott, bevilágított a szobákba, és mindenki felébretd, kiugrott az ágyból, amikor ez volt. Utána kerestünk nyomokat, de se égés, se semmilyen szag nem volt. Ez egyszer történt meg.

A másik, amikor 2 óra egyszerre állt meg egy helyiségben. Az egyik egy elemes falióra volt, a másik egy 220 voltos rádiós ébresztőóra. Ez lehetett véletlen is, de így, hogy egymástól független áramforrásuk volt, elég pici rá az esély, hogy percre pontosan akkor merül le a falióra eleme, amikor áramszünet is van.

2018. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

5: Ők nem pattintják le őket, hanem lefekszenek velük.

Utána meg ottmaradnak velük a palik, mert nem várnak el semmit ezek a nők tőlük és így a kényelmes ezeknek a fiúknak. Persze többekkel is lefekszenek, akikkel nem maradnak együtt.

2018. nov. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7 Lehet.

De ez bonyolult, mert nem arról van szó, hogy én nem akarnék szexelni, de nem 2 találkozás után.

Az nekem kevés.

Elvileg Isten az utadba hozza, aki neked való.

Nekem SENKIT nem hozott az utamba.

Akit igen, az mind megunta a beszélgetést, találkozást és nem is keresett többet.

Pedig tényleg nem vagyok egy csúfság, és szerintem úgymond "rendes" vagyok.

Csak zárkózott.

És ilyen srác meg nem közelít.

Mindegy, már kezdek beletörődni.

2018. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa álom az álom az álomban, és a testenkívüliség érzése.Ezek többször előfordultak.

Egy álom volt ami igazán megmaradt.

Isten felvitt magához.Nem láttam őt és nem hallottam őt, egyszerűen tudtam.És mindent láttam egyszerre.Mindent értettem.Értettem a világ működését, az összefüggéseket, az okokat.Azt is tudtam, hogy álmodok és ha felébredek, megint nem fogok tudni semmit.

Persze így is lett.Nem emlékszem, csak maradt bennem egy óriási hiányérzet.

2018. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jdfGabrella ***** válasza:
10%
Volt
2018. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!