Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció random vagy...

A reinkarnáció random vagy "megszabott" dolog?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl.: Napóleon Hitlerként született újjá. Habár a személyiségük nem volt ugyanolyan (bár ez is lehetséges) mégis nagy töbnyire rossz dolgokat vittek véghez.

Tehát hogy az emberek hasonló emberként születnek újjá.


VAGY


Csak egy random teljesen különböző (persze itt is megeshet hogy hasonló személyiségű) emberként reinkarnálódnak.


Persze a Napóleon-Hitler példában is ott van hogy Hitler jóval később élt mint Napóleon, és hát néhány ember azt állítja hogy kb. egy héten belül reinkarnálódnak az emberkék (szellemek).


Tehát akkor...?



2015. aug. 16. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A valóság az, hogy nincs idő, vagyis; minden egy "időben" történik, csak más rezgésen. Mindketten a tág jelenben élnek!
2015. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan veszed azt, hogy Hitler Napóleon "reinkarnációja" volt. De tegyük fel, hogy igaz; lehettek köztes életek is, amelyben nem vált ismertté a személy (pl. nem sikerült hatalomra jutnia).


Nem gondolom, hogy random, mert minden életnek és léleknek meg kell, hogy legyen a saját pályája: egy hitleri vagy napóleoni, hatalommal teli életre predesztinált lélek éppen ezért nem fog egy elnyomott rabszolgacsaládba születni, mert neki mást kell tapasztalnia, mint amannak.

2015. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem állítottam olyat hogy Hitler Napóleon reinkarnációja ez csupán egy egyszerű példa volt. Mert hát nem tudom látod-e de ott van hogy "pl." de minden esetre köszönöm a választ
2015. aug. 16. 12:43
 4/15 anonim ***** válasza:
OK, akkor félreértettem. Csak hallottam már olyat is, hogy Michael Jackson meg Mozarté. :)
2015. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom hogy random, akkor elfogadod? Állítom, hogy senki sem fogja megcáfolni.
2015. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az a "random"(?), nem ismerek ilyen magyar szót!
2015. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, a többiek tudják :))
2015. aug. 16. 17:57
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy ilyen angol szót én is ismerek, de a magyar nyelvben nincs ilyen! Nekem pedig a MAGYAR az anyanyelvem!

És tökéletesen megfelelő számomra ebben az országban a gondolataim írás-, vagy beszéd útján történő közlésére, ha ennek ellenére a "kivagyiknak" ez nem tetszik!!!

Javaslom az elmeorvosi vizsgálatot részükre!

2015. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Öhmm... Senki sem állította hogy létezik ilyen magyar szó!
2015. aug. 16. 20:11
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor legyen "random" helyett "véletlen". Így jó?


Egyébként nem igazán érdekel, a lényeg az hogy a többiek megértették hiszen jómagam sem vagyok magyar.


Ha pedig az lenne a probléma hogy nem magyarként használom a nyelvet (egyesek szerint tiszteletlenül/rosszul) akkor elárulom hogy csak azért hogy megértsétek a kérdést és ne kelljen Google fordítóznotok.

2015. aug. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!