Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetnek a hipnózisnak veszély...

Lehetnek a hipnózisnak veszélyei ha visszanéznénk az előző életeimbe? N25

Figyelt kérdés
Sajnos pár dologban elakadtam és válaszokra van szükségem. Szakember maga javasolta a hipnózisban történő visszatekintést. Mik lehetnek ennek a veszélyei, illetve mire készüljek?
2018. dec. 14. 22:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
Ne csináld. A problémákat a jelenben kell megoldani. Az mindegy hogy hogyan hoztad létre. Egy csomó problémád lehet, ha sikerült visszatekintened valahova... Meghasadhat a személyiséged, vagy túl sok információ is bejöhet - amit képtelen leszel feldolgozni. Nem véletlen nem olyan egyszerű ilyen mélységbe eljutni. Nagyon nem ajánlom! Gyakorolj helyette meditációt, és maradj a pillanatban. Aminek kell úgyis meg fog jelenni.
2018. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
A hipnózis tudományosan bizonyított eljárás, amit alaposan (nem el nem ismert gyorstalpalón vagy önjelöltként) képzett szakember, elsősorban orvos vagy pszichológus végez. Az előző életek meg ezotéria, semmiféle tudományos bizonyítottsága nincs! Ne keverd a kettőt. Tudománytalan sarlatán kezébe kerülve súlyos lelki válságot idézhetsz elő magadnak, mert az ajtókat, amiket kinyit, nem tudja bezárni, ott hagy felkavarva. Nem az a rosszindulatú, aki az egészségedet, lelki nyugalmadat védendő figyelmeztet!
2018. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Arra gondolok aki olyat mond hogy hasadj ketté
2018. dec. 15. 16:18
 14/21 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem Ne hasadj. Lehet h rossz emberhez jársz! :P Ugorj el hozzám, és gyakorlunk Zen meditációt ;)

(33/F)

2018. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%

Azért tiltott az emlékezés, mert a felejtés áldás.

mit kezdesz azzal ha megtudod előző életedben egy utolsó ocsmány gonosz gexxi voltál?

Nem számít.

ÉS mégis melyik előző életedbe vinne vissza?

1400? 600? kre 500? 1900?


A családállítás sokkal többet ér mint amire rá akarnak beszélni.

2018. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, egy részem bent rekedt az előző életben, és emmiatt nem tudok ebben a mostaniban élni. Nem tudom megadni a páromnak, amire vágyik, nem tudok családot alapítani, sem férjhez menni. Ahhoz, hogy elfogadjam, / elengedjem az előzőt, szükségem van válaszokra, okokra. Tervezzük utána a családállítást is.
2018. dec. 16. 14:10
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy másik párt kell keresned. Mire vágyik?
2018. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

Képzett terapeutához menj, akinek ténylegesen vannak végzettségei és neten ajánlják, e területen sok az önjelölt...

Ha előző életbe nem is mész vissza [ami nem bizonyított hogy létezne], de - aki ért hozzá (terapeuta végzettsége van) problémát megoldhatja.

2018. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Kiderülhet, hogy te vagy Columbo felesége. Illetve te voltál. Érted.
2018. dec. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 airlady ***** válasza:
19%
Én karma oldást javaslok, amit én is megtapasztaltam. Oldottunk is. Van olyan karmám, ami oldás alatt van. Van olyan, ami maradt, mert meg kell oldanom. Ehhez felesleges az utaztatás, mert láthatsz olyat, amit nem biztos, hogy szeretnél. Azokat a traumákat fel is kell tudnod dolgozni, nem csak átélni és látni újra. Azért vannak elzárva mélyen benned az életek, hogy ne lásd és tiszta lappal kezdj új életet. Mint fentebb írták: a felejtés áldás!
2018. dec. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!