Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt olyan valakivel, hogy...

Volt olyan valakivel, hogy érezte valaki “ hívását”?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa dologot érzek pár napja. Volt egy pasi az életemben, akivel szakítottam , mert egyszerűen nem tudtam vele egy hullamhosszra kerülni, de ettől függetlenűl, mégis vonzott, mint a mágnes. De nem bírtam idegekkel, hogy játszuk ezt a “fogd meg - erezd el “dolgot. Pár napja “ érzem” hogy sokat gondol rám, és én is mostmár rá. Ez a vonat elment , s mégis gondolok rá, hogy mi lett volna, ha..... Létezhet olyan, hogy energiákkal, múltbeli ( előző életek) kapcsolódunk egymàshoz?
2018. dec. 18. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen az exel . Egy időben folyamatosan vele álmodtam aztán aznap vagy másnap találkoztunk véletlenül (lehetetlen helyszíneken más város stb) Akkor én is elgondolkoztam rajta hogy talán ennek nem igy kellett volna lennie és mi lett volna ha.... aztán meg is keresett engem akkor elmelkedtem el azon hogy nem véletlenül lett vége, nem passzolunk egymáshoz,nagyon gyerekes stb

Nekem ez kellett ahhoz hogy elengedjem, mert ha véletlenül találkoztunk mindig jobban megdobbant a szívem örültem neki. Ma már egyáltalán nem érdekel ha a boltba ő áll mögöttem.

Neked is vagy elkell engedni vagy meg lesz valami közötök egymáshoz ezt te érzed:) az idő megszépíti az emlekeket , nekem is melyre kellett ásnom a sok rosszhoz amit kaptam tőle

2018. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemnek semmi köze az exekhez. Egy napon,nagyon régen,talán 10 éve is van annak, hirtelen nagynéném zokogását hallottam.Tudni kell,hogy Ő egyedül élt, egy másik városban, nem volt senkije,sem férje,sem gyerekei. Próbáltam elhessegetni magamtól a gondolatot, de egyre jobban nyugtalanitott. Felhivtam telefonon,nem válaszolt. Autóba szálltam és elmentem hozzá, nem nyitott ajtót. Már-már megfordultam, de bentről nyöszörgést hallottam. A szomszédok segitségével rátörtük az ajtót. Ott feküdt szerencsétlen magatehetetlenül, lebénulva. Stroke-t kapott, beszélni sem tudott, mai napig nem tudni mennyi ideig feküdt egyedül,abban az állapotban, teljesen önmagánál. Szerencsére még idejében odaértem.
2018. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Én akkor szoktam érezni valaki hívását ha rezgőn van a telefonom. Amúgy viccet félretéve, nem érzed te azt, hogy ő mit gondol, az érzelmeid és agyad játszadozik veled. Ez a szomorú igazság, tudom, hogy fájna, de engedd el!
2018. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik nagynéném halála előtt nem sokkal volt egy nagyon megkönnyebbült érzésem, hogy hamarosan vége a szenvedéseinek. Mellrák vitte el, nem tudtak segíteni rajta, úgyhogy megváltás volt neki a halál, és olyan volt, mint hogyha ezt éreztem volna meg nem sokkal előtte. Nem álltunk közel egymáshoz, mégis én kaptam meg ezt a megérzést, pedig semmi biztosat nem lehetett tudni, meddig él, mikor távozik el, nem vagyok orvos sem, teljesen egészségügytől független szakmám van.

Van úgy, hogy nagyon ráérzel valakire, valamire, vagy valakivel egyszerűen dolgod van, és jönnek a furcsaságok, "véletlenek", amikből olyan sok kezd lenni, hogy gyanússá válik, hogy ennyi véletlen nincs.

Egyik exemmel nem zártuk le rendesen a kapcsolatunkat, mélyponton hagyott magamra, éreztem, hogy ez így nem oké, hogy ennek valami folytatása kell, hogy legyen, de nem tudtam mi. Néhány évvel később ismét találkoztunk, és azzal ott sikerült végleg lezárni kettőnket, és tovább tudtam lépni, és tudtam végre nyitni más felé.

2018. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!