Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valakivel előző életből...

Ha valakivel előző életből hozott elintézetlen ügyem, beteljesítetlen feladatom, vagy onnan megmaradt jóvá tétlenül marad sérelem van, a sors össze fog hozni minket, vagy ha felismertem ki az, valahogy nekem kellene rá módot találnom?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez? Felismertem valakit egy előző éleünkből, és úgy érzem, bár egy gát miatt nem férek hozzá az emléket, tüskemaradt bennünk, valami rossz történt, és nemm tudtuk beteljesíteni a közös végzetünket/feladatunkat.
2016. máj. 8. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A te és az ő előző életének is vége.

Nincs folytatás.

Te sem az vagy, aki voltál és ő sem, mi közötök lenne egymáshoz?

Ha az utcán menve kapnál egy irtózatos kokit, mert előző életetekből ezzel még tartozik, kinek adnád vissza?

.

Nincs közös végzat/feladat. A lelkek nem sziámi ikrek!

2016. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vágd kopaszra a hajad ( fontos hgy saját kezüleg) , szórj hamut a fejedre , harapj egy olajágat a fogaid közé , igy jelenj meg az illetö elött azonnal tudni fogja mi a teendöje
2016. máj. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te mit szívtál?
2016. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!