Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet, hogy most leszek terhes?

Lehet, hogy most leszek terhes?

Figyelt kérdés
1 éve szeretnénk babát, eddig nem jött össze,de 2-3hete azt érzem valamiért, hogy változáson megyek át és volt egy kijelentésem, amire később figyeltem fel "én is anya vagyok"! A menzeszem megjott de nagyon barnás és 3napja van! Tesztet még nem csináltam! A párom dedije 3 héttel ezelőtt osszeszedte az összes nyári ruhájat, odaadta hogy neki erre már nem lesz szüksége! Bekerult a kórházba rá 1 hétre comb-nyak toressel, meg műtötték és másnap meghalt! Szerintetek?
2018. dec. 23. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztek, bármikor lehetsz terhes. Ez a dédi nyári ruháitól teljesen független.

Azért ha elmész orvoshoz, ezeket ne mondd el neki, amiket ide leírtál.

2018. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Erösen remélem, hogy nem vagy az, mert egy ennyire babonás valakinek nem szabadna gyereket vállalnia.
2018. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
De egyébként meg menstruálsz, miből gondolod, hogy terhes vagy? Mert épp meghalt a dédi?
2018. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Remélem igen de nálam kb 2 hónapja volt olyan hogy a páromnak úgy szóltam apa , és azt mondtam magamra hogy arrébb állunk. Éni s azt hittem hogy ilyen nincs, most tuti összejött a baba . Remélem nálad másképp lesz:)
2018. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hogy fugg ossze a dedi halala a terhesseggel? Terhes nem babonaktol leszek, hanem ha a petesejted megtermekenyul.
2018. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!