Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Még 2007-ben megállapították...

JdfGabrella kérdése:

Még 2007-ben megállapították hogy hercegnő voltam előző életemben. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszoljanak akik hisznek az ilyesmiben?

2018. dec. 25. 19:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
És utólsó, micsoda kegyetlen sors jutott az utolsó cári családnak. Sokáig találgattak, hogy Anasztázia hercegnő életben maradt, de utólag bizonyságot nyert,hogy ő is ugyanott végezte abban az árokban,ahol családja többi tagja. Mindig megrendülök és szomorúsággal tölt el, amikor róluk hallok, vagy olvasok. Számomra II Miklós cár és családja voltak a legszimpatikusabb uralkodói család. Kár,nagy kár értük! :(
2018. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Így van, szóval a történelemben azért a hercegnők élete nem olyan volt, mint a mesékben a Disney hercegnőké vagy a Barbie mesék hercegnőinek az élete. Volt itt csecsemőhalál, kényszerházasság, erőszak, gyilkosság, kegyetlenség. Árpád-házi Szent Erzsébetnek is csak szerencséje volt Lajossal, hogy kedvelték egymást, de eredetileg őt is Lajos bátyjával jegyezték el még kicsi korában, csak azért nem lett abból a házasságból semmi, mert a báty meghalt fiatalon. Erzsébet sem a szülei mellett nevelkedett, hanem a későbbi férje családjának az udvarában, a későbbi anyósa nem is nagyon kedvelte állítólag.

De azért voltak csóró uralkodók is, ott volt például az a királyunk, aki Mátyás után jött, üres volt a kincstár. De I. Péter orosz cárnak is meg kellett fognia a pénzt, főleg a háborúk miatt, és az ő idejében Lengyelországnak egy kifejezetten pazarló királya volt.

Szóval az uralkodócsalád tagjának lenni nem feltétlenül jelentett még gazdagságot sem mindig.

2018. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
0%
Úrnőm - Te vagy az..? 💖 Nem találkozunk ebben az életünkben is?
2018. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
78%

Szerintem lehetséges hogy az voltál.., de az most nem sokat számít. Minden jelen van most ebben az életben is - amivel még dolgunk van. A szokásaink, hajlamaink, személyes mintázataink azok amik továbbmennek valójában. Igazából ezek közelebb állnak valódi önmagunkhoz, de még ezek sem mi vagyunk. Ez csak a mag amiből újra kihajt a fa (de milyen fa..). De minden eleme változtatható, amit definiálni tudunk (vagyis nincs önálló léte)! Tehát eredetileg nincs olyan hogy Te vagy Én. De persze mégis van, mert ezek között a feltételek között képes ez (az illúzió) megvalósulni... Tapasztaljuk azt amire nem jellemző semmi ~ és ott megtalálhatjuk a válaszokat is ;)


Szóval kedves kérdező a válaszom - Igen.., szerintem ez igaz.

2018. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mire fel kellene kutatni az állítólagos előző életet amikor sokan ebben az életben sem tudnak magukkal mit kezdeni. Igaz vagy sem, mindegy.
2018. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A jelenlegi önző szokásainkat, és egoista viselkedési mintázatainkat kellene bölcsen látni. Ezen a "mintázaton,, kell változtatnunk - hogy jobb emberekké váljunk. A kulcs a mostban van! Törekedni kell - különben a kövi élet is ugyanilyen...lesz! (A múlt elmúlt ~ a jövő pedig még nem létezik...)
2018. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A kérdező vagyok és azt kívánom hogy bár lett volna 1 fokkal rosszabb életem, mert szerintem túl jó életem volt. Emiatt legszívesebben mindenkin uralkodnék, de magamon nem tudok. Milyen jó életem volt hercegnőként.
2021. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Bár lennék most is hercegnő. Előző voltam.
2021. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Fele igaz, fele nem.

Ha te mondod, biztosan igaz, MEGÁLLAPÍTOTTA valaki, hogy hercegnő voltál.

Az már közelebb van a valótlanhoz, hogy igazat állapított meg.

.

Ha nem fizettél, örülj, hogy mondott valamit, ha pedig fizettél, annak kell örülnöd, hogy lelkedet simogatta.

2021. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bar lennek meg mindig hercegno! Nekik volt a legjobb eletuk a vilagon.
2021. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!