Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az édes anyám 2007 08 16...

Az édes anyám 2007 08 16 2315kor hallt meg a fiam 2012 08 16 3:15 én született meg létezik az hogy édes anyám lelke belekerült a fiamba? Vagy csak én szeretném ezt hinni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mivel nagyon sokat álmodtam az édese anyámmal és egyszer azt mondta ne izguljál veled leszek mig élsz.

2013. jan. 25. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Ezt csak azért álmodtad, mert ezt szeretnéd hallani.

És nem, nem került bele a lelke.

2013. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd azt hinni, akkor szerintem hidd nyugodtan, nincs abban semmi rossz. Az én kislányom Édesapám 60. születésnapján született meg, szinte percre pontosan akkor, mikor az Édesapám 60 évvel ezelőtt... ha élne, merthogy már 18 éve nincs köztünk sajnos. Sokat gondolok én is erre az érdekes dátumra :)
2013. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez biztosan nem véletlen. Ha a lelke nem is került a fiadba, az biztos, hogy mindig melletted lesz!
2013. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem amikor azt mondta álmodban, hogy Veled lesz ô úgy érthette, hogy amikor szükséged van rá csak hívnod kell. Bárhol bármikor. Az én Mamim 1991-ben ment el 6 éves koromban. Ô volt az egyetlen aki ôszintén szeretett engem. 2012 novemberében sikerült felvennem vele a kapcsolatot. Megfogta a kezem és kérésemre megölelt. Most majd jönni fognak a kommentek, hogy skizó vagyok meg álmodtam vagy hazudok. Nem érdekel mert ezt a csodállatos megyapasztalást soha senki nem veheti el tôlem. A lányom is sokszor mondta, hogy " A Mamid üzeni, hogy szeret téged". Szerintem édesanyád nem a gyermekedben született újjá. De nyilván ez az én véleményem. Próbáld meg anyukáddal felvenni a kapcsolatot.

Egy 2 gyermekes anyuka

2013. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt sürgősen felejtsd el! Anyukád meghalt, a fiad pedig egy önálló személyiség, semmi köze anyukádhoz azon kívül, hogy vérrokonok. Ne úgy tekints arra a gyerekre, mintha az anyukád tért volna vissza, hanem önmagáért szeresd őt!
2013. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Ha bármikor bajba vagy nehéz helyzetbe kerülsz, tedd fel a kérdést magadban, hogy édesanyád ebben a helyzetben mit tett volna? Úgy fog megvilágosodni előtted a helyes út, mintha az ő szájából hallanád. Igen, bármikor gondolsz rá, bármikor kéred a segítségét, azt mindig meg fogod kapni.

2. A gyermekek nagyon sok esetben szinte a nagyszülők "kiköpött mása", ahogy mondani szokták. Meglehet, hogy a fiad nemcsak külsőleg fog rá hasonlítani, de gyakran előfordul, hogy belsőleg is, szinte ugyanaz. Ez még nem jelenti azt, hogy édesanyád lelke őbenne él. De a génjeit rajtad keresztül továbbadta a fiadnak ő is.

2013. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokatt! Meg fogadok egy két tanácsot is amit kifogok próbálni!!
2013. jan. 25. 14:56
 8/12 anonim válasza:
szerintem azért van mert biztos nagyon szoros köteléked volt az édesanyáddal és az állmok azok a gondolatok és a történések mutatói amit kérdeztél abban nem vagyok biztos de lehetséges (vagyis én így gondolom mert sokat olvastam már ilyesmiről) a lélekvándorlás az meg nem biztos
2013. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Komplikato ***** válasza:
Ha hinni lehet bizonyos a témában író embereknek, akkor nem lehetséges. Az ember újjászületése régen igen hosszú idő volt, évezrednyi, majd az idővel folyamatosan csökkent. De még mindig bőven 50-100 év között van inkább.
2013. febr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem szokás ugyanabba a családba leszületni újra, főleg nem ilyen rövid idő múlva. A lélek feladata, hogy mindig új és az előzőtől lényegesen különböző helyszíneket és életkörülményeket tapasztaljon meg.
2013. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!