Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg van olyan hogy emberek...

Tényleg van olyan hogy embereket lelkét visszarepítik az előző életükbe? Hogyan lehetséges ez? Van közetek olyan aki ezt már átélte, vagy ezzel foglalkozik? Mit érez és mit látott ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 19:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Én már éltem át ilyet, de nem a lelkét repítik vissza. Magadnál vagy végig, mindenre emlékszel. Sokat vannak akik ezzel foglalkoznak, sőt Te is megtanulhatod. Képeket is láthatsz, de van akinek csak a gondolatai gyorsulnak fel és hol itt, hol ott találja magát, teljesen felgyorsulnak a gondolatai és látszólag nincs is közöttük összefüggés.
2010. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megy a lelkük sehova, csak visszaemlékeznek rá. (De csak szerintem, amúgy nem értek hozá)
2010. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy ilyet nem csinálnak csak úgy meg egy emberrel, hanem nyomós oknak kell hogy legyen? Én 14 vagyok. Ez mikortól megoldható? Megtanulni nem szeretném, de jó lenne átélni :) kíváncsi vagyok az előző életeimre, és hogy vajon ott megtaláltam-e az igaz szerelmet, vagy magányos maradtam, mint akár most OO Bár tudom 14évesen még el se kezdődött az élet, de úgy érzem kitépték a szívemet 2 éve, és nem leszek többé szerelmes OO
2010. júl. 2. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privát válaszokat is :)
2010. júl. 10. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, van rá lehetőség! Csak aktivizálom a lefordított Varázs kártyámat...az Időgép!!!

Ha levonok magamtól 500 életpontot, visszarepíthetlek a múltba két kör erejéig, és a Sötét Varázsló nem tud megtámadni!

2010. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen engem is annyira érdekeltek az ilyen misztikus dolgok. Tisztára csajos dolog ez a nagy álmodozás. :))) Nem lettem sokkal öregebb, 24 vagyok, de már nem is érdekel az egész, mert lám, már férjnél vagyok és van egy kislányunk. Ha én ezt ennyi idősen tudtam volna, hogy mi vár rám :D


Nem kell ehhez a múltba szaladni, olyan gyorsan szalad az idő, pillanatok alatt újra nyitott leszel a szerelemre, és nem fogod bánni, hogy nem mélyedtél jobban bele ebbe az egészbe. :) Nálam legalábbis múló kíváncsiság volt az ilyesmi... Meg mikor anyuval próbáltuk elképzelni a végtelen világűrt, háát, belefájdult a fejünk. :)

2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti asszem nem normális, az utolsó viszont nagyon aranyoos :) Ez teccik >< : D


De amúgy el kezdett komolyabban érdekelni ez a téma :) vagyis nem pont ez az egy része, inkább ez az egész ezotéria : DMost nem vagyok otthon, de ha haza megyek rögtön el kezdek könyveket bújni, hozzáértő jófej embereket megismerni és mellé még meg szeretnék tanulni rendesen meditálni : D Komolyabban akarok érteni az energikus kövekhez, meg ehez az egészhez ^^ Ez már kicsi korom (vagyis mégkisebb korom : P) óta foglalkoztatja az agyamat, és most eljutottam odáig, hogy meg is próbáljam megérteni : D

2010. júl. 15. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

A Kérdezőnek:

Ó, ez jó, próbálkozz meg tanulj csak!! A magadfajta emberekre nagy szükség van! Én is gyermekkorom óta érdeklődöm ezek iránt a dolgok iránt, most 9 évvel vagyok idősebb, mint te, lány vagyok, és rengeteg mindent megtanultam már a témában. Energetikáról, spiritualitásról.. És nem tudom megunni!!:) Komolyan mondom, bárki bármit mond (mert lehet, hogy néhányan nagyon durván fognak támadni az érdeklődésed miatt!), csak gyűjtsd az információkat és a tudást, mert amiket megtanulsz, a világ legfontosabb és legkomolyabb dolgai. Persze csak okosan. Meggondoltan. Sok helyen ütközhetsz kamu oktatókba, gyógyítókba, akik igazából nulla tudással, semmi érzékkel árulják amijük van - a semmit, jó drágán. Én is sok hülyeségen verekszem át magam a letisztult, valódi tudásért, szellemi értékekért, de megéri! Amiről írsz, az a regressziós hipnózis. Legtöbbször akkor kerül szóba, ha egy embernek nagyon régóta húzódó, megoldhatatlannak tűnő és súlyos problémája van (fizikai vagy lelki, bármi), ami előző életben megtalálható okra vezethető vissza, azaz vm karmikus teher. Egy ilyen 'utazás' van akinek semmit sem segít a jelenlegi életén, van akinek sokat, mindenképpen érdekes lehet. Én a magam részéről ezzel megvárnám a 18-at a helyedben, de ez csak a saját véleményem. Sőt, még az is lehet, hogy csak felnőtt korúak próbálhatják ki, mert azért biztos vannak veszélyei, mégiscsak hipnózis. Én még nem próbáltam. Egyébként szeretettel ajánlom Arthur E. Powell műveit, azokban lehet, hogy találsz olyan dolgokat, amik érdekelnek, Az asztrális test, meg a Mentális, Kauzális, stb, ezekben tudom, hogy ír a reinkarnációról is, talán az ilyesfajta hipnózisról is, meg ajánlok minden olyan szerzőt, akiket ő megemlít az írásaiban, mert ők nem írnak hülyeséget. Ezektől találhatsz letölthető irodalmat a neten, elég rákeresni a nevükre. Úgy értem, magyarra fordítva is rengeteg könyvet találsz, meg eredeti nyelven is. Ha meg a keresőbe egyszerűen beírod, hogy 'regressziós hipnózis', sok jó cikket találsz, amik válaszok lehetnek a kérdésedre.

2010. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!