Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy őt kaptam vissza?

Lehet hogy őt kaptam vissza?

Figyelt kérdés
sajnos 2002ben vokt egy abortuszom egészségügyi okból.2003 tavaszán szültem volna.aztán megszületett a kicsi kincsem 2005ben.újszülöttnek sem volt kicsi,de most akkora mint egy 7éves gyerek.szellemileg is olyan szinten van.ir,olvas,számol.pont ennyi idős lenne az első gyermekem...
2010. jún. 29. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Csak okos a gyereked a korához képest. Ennyire nehéz elfogadni, hogy ez is megeshet? Csak azért mert egyből magyarázatokat akarsz keresni... Lehet nem volt az apuka és az anyuka észlény (az utóbbiban biztos vagyok, máskülönben nem kérdezne ilyen baromságot), de attól a gyerek lehet még okos...
2010. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
:)
2010. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ha valaki nem hisz az ilyen dolgokban,minek ír ide.én sem vagyok egy ezo-megszállott,és kétkedéssel fogadok dolgokat,DE érdekel az érem másik oldala is!ez olyan nagy baj?? Keress inkább más téma kört légy szives.
2010. jún. 29. 22:08
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
ABORTUSZ?Ezen tudom felhúzni magam! És még büszke is vagy rá!!!Feleségemmel meg nem lehet gyermekünk.
2010. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Na jó egészségügyi okból az más.
2010. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
60%
nem tudom az elsőt miért kell azért szidni mert nem olyan választ irt amit szeretnél.........(mert lelkiismeret furdalásod van)
2010. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
76% itt az indok: a babó a petevezetékbem tapadt meg.ugrott a petefészkem petevezetékkel együtt. Nagyon büszke vagyok ra. Tud itt vki értelmes választ adni? Vagy ez 1fölösleges témakör? Annyi érdekel,hogy lehetséges vagy sem.Ennyi csak.Igen vagy nem.
2010. jún. 29. 22:22
 8/18 anonim válasza:
75%
nem
2010. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Nekem nem volt abortuszom,de a lányom már 5 évesen folyékonyan olvasott,pedig nem tanítottuk. Csupán betűs kockái voltak,és annak segítségével tanult meg olvasni. Vannak korán érő gyerekek,de ennek semmi köze egy másik élő vagy halott gyerekhez.
2010. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szeretnél reális választ kapni, akkor egy kizárólag ezotériával foglalkozó oldalon kérdezz. Itt mindenkinek szabad véleménynyilvánítási joga van!
2010. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!