Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza kaptam, még is elveszítem?

Vissza kaptam, még is elveszítem?

Figyelt kérdés
A mamám meghalt 6 éve. Azóta a papám nagyon bunkó lett. Már 1 éve nagyon jó vele a kapcsolatunk.Nagyon megkedveltem mert mindenben segít meg sokat beszélünk és nagyon rendes igazán úgy viselkedik velem mint az unokájával ( jelzem régen elkergetett az utcájukból is. ) A helyzet az, hogy daganat van a gyomrában és műteni kell ő fél a műtéttől. Most kaptam vissza még csak a régi papám és nem akarom elveszteni suliba is ha így elő jön a szó családtagokról mindig elsírom magam. Nem akarom elveszíteni. :(
2011. okt. 13. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomoritani!jobbha felkeszulsz mindenre jora es rosszra is!minden ember mas,de elmeselem az en tortenetem:nagytatamnak is gyomordaganatja volt es miutan megmutottek akko azt mondtak az orvosok hogy nem kellett volna megmuteni es max 3 honap eletben maradast josoltak es ugy is lett,harom honapig pelusoztuk es csereltuk a zacskot(a zacskoba jott a szeklet,a koldoke mellett volt kivezetve)aztan egy szep esten 6 ora korul elhunyt!:(((
2011. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!