Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nekem mi dolgom itt a földön...

Nekem mi dolgom itt a földön ha csak egy csödtömeg vagyok és csak szenvedek itt?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam azért élek mert dolgom van itt. Nekem mégis mi lenne az?? Még munkàm sincs egyszerüen bàrmibe fogok elcseszödik. Nincs tehetségem semmihez ezért akartam gyàrba menni fizikai munkàsnak de még oda se kellettem. Minek éljek ha sose leszek normàlis ember?? F

2019. febr. 2. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy ezen változtass.
2019. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyenlőre az életedet szánalmas nyavajgással töltöd. Turbózd fel az önbizalmad, telj meg életerővel, és változtass. Megvan hozzá a képességed és a jogod. Ismerkedj, keress munkát, és tartsd végre kézben a dolgokat, mert te felelsz a tetteidért, így azért is, hogy körülötted minden jól sikerüljön. Ez csak egy döntés. Dönts úgy, hogy az életed jobbá váljon.
2019. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Vagyunk egy páran ezzel így,sajnos ma ez Magyarország.

A munkásember le van nézve,mert az ugye csak egy melós,a magyar vállalkozó rabszolgái vagyunk éhbérért dolgozunk azért,hogy a főnök még gazdagabb legyen,és ha az ember esetleg kérne fizetés emelést,mert általában bőven tudnának többet fizetni,akkor annyi a válasz HÁT ÖRÜLJ TE NYOMORULT HOGY DOLGOZHATSZ na itt tart még mindig ez a mi kis országunk.

Talán nem konkrétan a kérdésedre válaszoltam,de ilyen dogok miatt fog el néha engem is hasonló érzés.

2019. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy ehsre közelebb juss ahhoz. Meg pl h ne így láss érezz. Ezek nagy tanulni valók. Egy élet se elég.
2019. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Elrettentő pèldának tökèletes vagy
2019. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt mind ered valahonnan. Hogy így érzel. Mindennek van oka és miértje. Elsősorban keress fel egy pszichológust, aki tud neked segíteni.
2019. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy rájöjj, ez az élet nem fenékig tejfel! Persze valakinek minden összejön, na de ő soha nem fog azon gondolkozni, hogy mi az értelme az életnek!

Mindenki szenved amúgy, csak valaki elismeri, valaki meg még csak nem is látja!

Te arra születtél, hogy lásd az igazságot! Mi ez, ha nem kegy?

2019. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
jól mondod,én azt szoktam mondani,hogy talán nem rosszabb annak aki kicsit gyagyás mert nem fogja fel a dolgokat,nem gondol bele mélyen semmibe csak el van a többi közt és nem kap idegösszeroppanást.
2019. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aki normális, az depressziós lesz, ez egy törvény, te normális vagy, tehát szétszed ez az élet! Istent megtalálni nem egyszerű dolog! Találd meg, én azt kívánom!
2019. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!