Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az hogy mindent...

Miért van az hogy mindent megúszok mégis egy nagy csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés
Röviden a történetem : 1996 április 15.-én születem sosem voltam valami nyitott ovodába amire már nem nagyon emlékezem volt egy szimpatikul lány aki barátnőm lehetet volna de én hozá sem szóltam igazábol egyedül jácotam majd ő elment az oviból másikba rá 1 ével én is átmentem természetesen ez nem az én döntésem volt akor már barátkoztam volna vele de mikor egyszer beszéltem vele azt kérdezte : miért követtél én már nem emlékszem mit válaszoltam de ott kezdődött a pokol ha valakivel beszéltem volna oviba ovonővel dajkával egyszerűen az volt a válasza téged meg ki kérdezet meg maradjál már azóta szinte láthatatlan vagyok nem vesznek észre az emberek akik vanak is hülyének és ostobának néznek nem tudok senkivel rendesen beszélni de mégis bármit csinálok bármien rosz esetlg jó dolgot észre sem veszik megúszom az egészet bármit megkaphatnék amit akarok önerőböl mert senki nem vesz észre
2014. aug. 16. 22:10
 1/9 anonim válasza:
13%

MIVAN ????


Te kutyasz@@@r, nem lehet érteni mit írsz, először tanulj meg helyesen írni, fogalmazni, addig ne netezzél, te rakat f0ss.

2014. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen pont erről beszélek ha írok is az emberek félreértik vagy egyáltalán nem is értik egyszerően észre sem vesznek
2014. aug. 16. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha érthetően leírnád értenék :D Ilyen egyszerű, legyen egy kis önbizalmad és majd észrevesznek.
2014. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
De g*cik vagytok. Mi van ha diszlexiás?! Gyökerek! Ne törődj velük! Érd el hogy vegyenek észre! Kezdj el valamit amit szeretsz és legyél benne kiemelkedő! Hidd el rögtön észre vesznek! A bunkó emberekkel meg ne foglalkozz!
2014. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Elátkozott az oviba a lány.
2014. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha diszlexiás azt is odaírhatta volna, nincs abból semmi legalább tudnánk az okát miért így írta.
2014. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%
Uristen XDDDD
2014. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint amit ide leírtál egy csütörtöki napon egyik lány ismerősdnek mondd a szemébe.
2014. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoni03 válasza:
Gondolom okkal szarnak le. Nem?
2014. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!