Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az "újra találkozunk egy...

Az "újra találkozunk egy másik világban" azok hisznek akiknek halt már meg közeli hozzátartozója?

Figyelt kérdés

Már régóta ebben hiszek, pontosabban ebben szeretnék, de alapvetően racionalista embernek tartom magam (egy két kivétellel) ezért tisztában vagyok vele,hogy ez sajnos önmegnyugtatás.

Nekem már több szerettem is meghalt, és könnyebb ezzel a tudattal élni, hogy még találkozunk.

Abszolút nem szimpatikus az újjászületés gondolata, mert az számomra egyenlő azzal,hogy soha többé nem találkozok azzal akit elveszítettem.

Úgy vettem észre,hogy a legtöbben ebben hisznek.Hozzájuk az lenne a kérdésem,hogy halt e már meg közeli hozzátartózójuk?Ha igen nem nehéz elfogadni a "soha többé" gondolatát?De úgy ténylegesen.Mert nyilván bennem is megvan ez a soha többé, de ott van a remény sugara,hogy hátha mégis, ez pedig az a hitem amiről a kérdés szól.


Illetve aki hozzám hasonlóan hisz vagy szeretne hinni az újratalálkozásban.

Ha valóban találkozunk egyszer, akkor ki milyen alakban lesz jelen?

Mert pl. nekem 50 évesen halt meg az anyukám, és ha én meghalok 80 évesen furcsa lenne úgy találkozni.Meg az,hogy ott az emberek 90%-a öreg?


2019. febr. 7. 22:08
 1/6 gelazso ***** válasza:
találkozni nem hiszem hogy lehet , mert a testünk elporlik
2019. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen az elven újjászületni sem lehet.
2019. febr. 7. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ott nincs olyan, hogy öreg, hisz a lélek nem öregszik. Legalább is nem úgy ahogy a test.

Én őszintén remélem, hogy találkozunk még. Fiatalabb korombam ez adott nekem erőt, hogy tovább éljek, tovàbb menjek az úton. Ugyanis édesanyám gyermekkoromban hagyott itt. Kislányom most közel annyi idős mint én voltam mikor ő elment. Nem nagyon emlékszem rá, se a fájdalmakra amik akkor értek, pszichológusom szerint túl fájdalmas lenne emlékezni, ezért elzártam ezeket az emlékeket magamban.

Most már egyre kevesebbet gondolok rá (23 év telt el!) mert itt vannak nekem is a gyerekek, de nagyon bízom benne, hogy újra láthatom, ahogyan nagymamámat is, aki anyám helyett akkor felnevelt.

2019. febr. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukám halt meg. Én hiszem, hogy találkozunk majd. Nem lesz öreg ahogy én sem.

Mivel nem tudjuk mi van odaát, elképzelni sem tudjuk a találkozást.

2019. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édesanyám 1 éve halt meg, de sokszor éreztette jelenlétét, főleg illatokkal, virágokkal, soha semmi nem termett nálunk semmi, de akkor rengeteg lila kis virág bújt ki a egyszerre a földből. A lila volt a kedvenc színe. És abban a dimenzióban, ahol most vannak azok, akik meghaltak, ott nem telik az idő. Ez általában úgy szokott történni, hogy életeken keresztül egy csapatban játszunk. Pl. lehet, hogy a következő életedben te leszel anyukád apja, a lehetőség végtelen. De igen, látjuk még egymást, csak más leosztásban.
2019. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Halt meg közeli hozzátartozóm.


Élhetnék álomvilágban, de nem érdemes.


Az emlékét tisztelni és szeretni lehet, de jobb elfogadni a realitást, a történést.

2019. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!