Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnációs ciklus meddig...

A reinkarnációs ciklus meddig tart?

Figyelt kérdés

Mármint pusztán erre a síkra való inkarnálódások mikéntje, száma mitől függ vajon? Ez egyéni döntés, vagy felsőbb entitás(ok) is dönthetnek arról, hogy ezen az adott síkon már bevégeztél minden olyan feladatot, szerepkört, ami segíti a magasabb lét felé vezető utat.


Kérem, hogy csak az írjon, aki hasonló dolgokban hisz, vagy esetleg nagyobb a rálátása.


2019. ápr. 27. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom (illetve azon nézetek összessége, amelyet érvényesnek és valószínűnek tekintek), az alapján egy teljes inkarnációs fázis több ciklusra bontható. Természetesen ezek nem válnak el élesen egymástól, inkább olyan ez, mintha osztályokra bontanád a középiskolát, nagy jelentősége tehát nincsen.


Hogy egy-egy ciklus valamelyik fázisán mennyi "idő" (illetve inkarnáció) alatt jut túl a lélek, sok mindentől függ. Vannak nehezebb és könnyebb szakaszok, meg kinek-kinek mi "fekszik jobban".


Összességében többszáz "életről" (inkarnációról) "szólnak a hírek". Feltételezem, hogy a végéhez érve a lélek már elég tapasztalt ahhoz, hogy szabadon eldönthesse, szükséges-e még a "visszatérése", esetleg tanítói szerepkörben akarja-e megtenni.

2019. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudja a Radai rosseb,szerintem sosincs vége maximum máshogy folytatódik.
2019. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!