Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha elvetél egy magzat, akkor...

Ha elvetél egy magzat, akkor a lélek, aki benne élt volna, újra leszülethet ugyanahhoz a szülőpárhoz?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy a következő terhességkor ő, vagy egy másik lélek születik-e le?

2019. máj. 10. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Aszta hétszázát, de buta vagy.

Nem a magzat vetél el !!!!

De a többi is értelmetlen hülyeség , még kérdésnek is.

2019. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok jártas a témában, azért is írtam ide. Ez a reinkarnáció és karma kategória, nyilván azért van, hogy ilyesmi témákat firtassunk rajta.
2019. máj. 10. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ha elvetél egy magzat, akkor a lélek, aki benne élt volna, újra leszülethet ugyanahhoz a szülőpárhoz?" Nem kizárt.


"Honnan lehet tudni, hogy a következő terhességkor ő, vagy egy másik lélek születik-e le?" Mely szempontrendszer szerint fontos ez?

2019. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet biztosan tudni.Szerintem ha valami fatális véletlen baleset miatt vetélt el, akkor igen, visszajöhet.De ha a szülő utasitja el, vagy karmikus ok, hogy el "kell" vetélnie, akkor valószínűleg nem jön vissza, lealábbis nem ugyanaz a lélek, hanem talán majd jóval késöbb, valaki más, de ez is csak elmélet.
2019. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem elvetetés, hanem vetélés esetén kérdezem és olyan szempont miatt fontos, hogy nagyon akarta az anyuka őt, ő mégis elment és az anya szeretné, ha később újra vele lehetne.
2019. máj. 10. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:

20:18-as vagyok


Értem. Tehát nem művi abortusz, hanem spontán vetélés történt.


Honnan lehetne tudni, kedves kérdező, hogy melyik lélek, az "eredeti" vagy egy "új" kap testet az anyja+apja segítségével?

2019. máj. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki megelőzte volna a nővérét, csak elvetélt anyuja.

Ha majd konkrét lesz, megnézem a két magzatot, hogy ugyanő-e, de teljesen lényegtelen.

Olyan testvér születik le, akinek e körülmények a legjobbak.

2019. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha elhal az embrió mondjuk és műtétileg fejezik be a vetélést, az ugyanaz, mintha magától megy el nem? Így is, úgyis megtörténne, aminek meg kell.

Ilyen esetben nem lehet spontán vetélésről beszélni, hanem ezt hívják missed abnak, amikor az embiró már elhalt, de valamiért nem indul meg a vetélés. Biztos megindulna előbb-utóbb, de manapság ez uh-gal hamar kiderül és művileg befejezik a dolgokat.


"Honnan lehetne tudni, kedves kérdező, hogy melyik lélek, az "eredeti" vagy egy "új" kap testet az anyja+apja segítségével?"

Na, pont erre lennék kíváncsi. :) Honnan lehet?


"Van egy barátom, aki megelőzte volna a nővérét, csak elvetélt anyuja."

De akkor később ezek szerint megszületett. Hiszen így lehetett a barátod nem? Vagy ő csak lelki barát? És honnan tudja, hogy megszületett volna korábban? Hogy lehet ilyesmikre emlékezni?


"Ha majd konkrét lesz, megnézem a két magzatot, hogy ugyanő-e, de teljesen lényegtelen."

Ezt hogy érted? Ez egy ajánlat? Ha megszületik a következő gyermek, akkor keressen fel az anya téged és segítesz? :) Vagy hogy értsem ezt a mondatod?

2019. máj. 11. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:28-as vagyok


""Honnan lehetne tudni, kedves kérdező, hogy melyik lélek, az "eredeti" vagy egy "új" kap testet az anyja+apja segítségével?"

Na, pont erre lennék kíváncsi. :) Honnan lehet?"


Honnan lehetne? Nemtom. Stem, ha lehetne is különbséget tenni az "eredeti" és az "új" között, sem lenne értelme. Ugyanaz a feladatod szülőként mindkét esetben -te nem így látod?

2019. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy természetgyógyász szerint biztosan ugyanaz a lélek születik le ilyenkor, csak valószínűleg "hibás" testet kapott volna, amit nem vállalt, mert nem erre a "leckére" van most szüksége, így vár egy újabb alkalomra.

Persze, ő ezoterikusabban fogalmazott, de ez volt a lényege. :) Ha csak mese is, mégis megnyugtató. :)

2019. máj. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!