Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatom meg hogy ki...

Honnan tudhatom meg hogy ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek ezek a spirituális dolgok, és nagyon szeretném tudni, hogy hanyadik életemben járhatok. Megérzésem szerint még egy fáraó lehettem, aki most is nagyon szeretne uralkodni, vagy legalábbis tudni, hogy milyen életemben élek, és mik voltak az előző életem titkai, eredményei, sikerei. Ezt honnan tudhatom meg, hogy tényleg a 700adik életemben élek e, vagy ha igen akkor is hol kell jelentkezzek, hogy ezzel valamire vigyem is. Ez komoly kérdés, és komolyan is venném a válaszokat, és az adott lehetőségeket. Ti hisztek az ilyen dolgokban? vannak ilyen források akik tudják ezeket a dolgokat ismertetni, érdeklődési körökben ez ismert dolog, és elismert is egyben. Ti hisztek az ilyen spirituális dolgokban? Én nagyon komolyan vettem a Hórusz szeme misztériumok iskoláját is, ami pont erről mesél, és beszéli el, hogy hogyan kell élni, milyen élettapasztalatokkal kell szembenézni, hogy boldogulhass ebben az életedben is. Ilyenkor mi a feladat? De tényleg hol kell jelentkezni? Van egy ilyen vallási szervezet, ami ezt a hitvilágot, vallást tovább is viszi, mint tudás?

2019. márc. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm volt ilyen előző életes "utazáson" egy kineziológusnál. Nem tudom, hogy miként zajlott, azt sem, hogy volt-e valami értelme, csak azt mondta, hogy elég hosszú ideig tartott. Érdekesnek találta.
2019. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

melyikre válaszoljak a 20 közül?

Azt írod: "pont erről mesél, és beszéli el, hogy hogyan kell élni, milyen élettapasztalatokkal kell szembenézni, hogy boldogulhass ebben az életedben is"


És ott azt tanítják, hogy tuddj meg mindent az előző életedről?

Ha ebben az életben akarsz boldogulni, ezzel foglalkozz, ne a korábbiakkal.

Azt kell tudnod, hogy ahol most tartasz, amilyen helyzetbe (testileg, szellemileg, családilag) most születtél, az az előzőek eredménye. És ennek a "leszületésednek" megvannak a saját feladatai.

De ezeket a feladatokat nem az előző életeidben, vagy azokon keresztül tudod (kell) megoldanod, megtanulnod. A jövőre van befolyásod a jelenben. A múlt elmúlt. A lényeges tanulságok elraktározódtak "lelkedben". Keresd azzal a kapcsolatod.

2019. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!