Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Föld alatti háború zajlik a...

Föld alatti háború zajlik a Reptoidek és a Szűrkék vagy az Ellenállás között?

Figyelt kérdés

A minap láttam a fix TV-n Szűcs Róbert ufó kutatót beszélni és nagyon sokmindent elmondott. Eddig kissé szkeptikus voltam a Reptoidekkel, de mondhatom hogy meggyőzött.


Beszélt arról, hogy a föld vezetői akik Reptoidekkel vannak együtt szövetségben titkos HAARP technológiának köszönhetően idézték elő a Japán atomkatasztrófát, mivel az állatok a rezervátumokban teljesen nyugodtak voltak a földrengések előtt, de ugyanazt hallották mint Kijevben, Japánban is furcsa zajok voltak a földrengés előtt, ezt is csak ebben az interjúban hallottam.


Most volt egy földrengés denver alatt miközben a CIA elköltözött. Azt mondta Szűcs Róbert és Zoli a Fix TV-n, hogy a földet megszállva tartó Reptoidek ellen szembeszálltak idegen magasfokú civilizációk, de azt nem tudták hogy kik, Én a Plejádokra vagy a Szűrkékre gondoltam, akik harcban állnak velük, de még az ellenállás is eszembe jutott.


Magyarúl a keresőbe csak ez a cikk jött elő [link]


2011. okt. 16. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal... :)

Erre hogy jöttél rá??

2011. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen
2011. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen és harcban állnak a csillámf@szlámákkal is mivel azok nem hagyják hogy megerőszakolják őket. Sőt, pont fordítva, ők szaporodnak a reptoidokkal míg bele nem halnak!

A reptoidok annyira félnek tőlük mint Chuck Norris-tól!

2011. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 x) ***** válasza:

Nem.

És bármennyire is fáj hogy ilyen kérdéshez többet kell írnom, de a szürkék nem a föld alatt élnek könyörgöm!!!!

2011. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

x) ha nem értesz hozzá, akkor honnan tudod ? Gyanús vagy te nekem !


Amúgy attól, hogy nem a földön élnek még háborúzhatnak, hiszen ott élnek a Reptoidek a föld alatt, hát hol háborúznának ? Amúgy már sokan tettek említést, hogy a Szűrkéknek vannak föld alatti főhadiszállásaik is.


A nem válszt adóktól, indoklást kérek hogy akkor mi volt az.

2011. okt. 16. 23:21
 8/19 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz természetesen nem. Mindössze a poloskoidok készítik elő a Földet a globális poloskoidizációhoz.
2011. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen.


Az uráli leszállópályákon látszott több műholdfelvételen, hogy több kilométer széles járművek nagy sebességgel startoltak el (NASA titkolja).

2011. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kris.king ***** válasza:
100%
Ha a NASA titkolja honnan tudjuk?
2011. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!