Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi értelme van a lélek "fejlőd...

Mi értelme van a lélek "fejlődésnek"?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mivel magyarázzák, akik ebben hisznek.
2019. júl. 15. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk tudok olyat, aki autoimmun betegséget rakott ezzel helyre.
2019. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A végső értelmére vagyok kíváncsi.
2019. júl. 15. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem magyarázom semmivel, én tapasztalom az értelmét, nap, mint nap.


Ha nem élvezed, akkor semmi. Ha valami kötelező nyűgnek tartod, akkor inkább menj el horgászni/dartsozni vagy csináld, amit szeretsz.


Ha rájössz az ízére, akkor magával ragad, és nem is akarsz leállni vele.

2019. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Én nem hiszek,mert tapasztaltam.A lelki fejlődés nélkül-ha csak egy életet nézünk-nem tanulnánk a hibáinkból,nem tudnánk megbocsátani és bocsánatot kérni.

Nem változna a hozzáállásunk másokhoz,és nem tudnánk változni,felnőni bizonyos szerepekhez...gyakorlatilag mindenki élné az életét mások jogaival,érzelmeivel,életével nem törődve.

Előbb utóbb visszafejlődés indulna meg,eltörölve értékeinket és tapasztalatainkat,stb.

2019. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Most megkaptam a szokásos rizsát és körítést. A végső értelmére vagyok kíváncsi annak, hogy mi a franc értelme lenne bármiféle fejlődésnek.
2019. júl. 15. 20:14
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a saját jelenlegi életedben látod értelmét bármiféle fejlődésnek?
2019. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd,hogy mi értelme annak hogy a fák növekednek.

Sosen fogsz olyan választ kapni ami teljesen kielégíti a kíváncsiságodat.

2019. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha nincs válasz arra, hogy mi értelme a lélek fejlődésének, akkor nem is fejlődik a lélek.
2019. júl. 15. 20:21
 9/22 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondoltam, hogy mi értelme van annak, hogy megváltozol, legyőzöl bizonyos akadályokat magadban..stb Ez nem a lélek fejlődése, hanem az emberé. A kérdés azokhoz szólt, akik abban hisznek, hogy az "egyedi" lélek tovább megy a halál után egy másik testbe és ezáltal "fejlődik". Na ennek mi értelme van. Erre adjon választ valamelyik okostojás reinkarnációhívő.
2019. júl. 15. 20:23
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Hozzászólók, mint a legutóbbi kommentjéből látszik, a kérdező menthetetlen.


Ha ő nem érti a mi fejlődés-értelmezésünket, tapasztalatainkat stb akkor nincs is fejlődés. Logikus, nem?

2019. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!