Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek volt ienbe része? MI a...

Kinek volt ienbe része? MI a menete? Ki csinálná meg nekem megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Lélekvándorlás az ami érdekel hogy tudom hogy médium kell hozzá és nagybátyám ugyanebbe a korba megcsináltatta magával csak annyi tudok hogy sorozat gyilkos volt és utána 3 napig hányt és remegett.

Engem akkor is érdekel még ha pórul járok akkor is.

Fa**fejek és értelmetlenek kíméljenek .


2010. júl. 11. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Megmondom én neked ingyen. Az írásod egyből sugallja, hogy te egy ANÁLFABÉKA voltál, akinek nem teljesen sikerült az újra reinkarnálódása... Remélem megköszönöd, hogy sok pénzt megspóroltam neked.
2010. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

és most ingyen nyelvtan óra következik:

ienbe --> iLYenbeN ( miben? -ban, - ben , mibe? -ba, -be )

ugyenebbeN a korbaN ( szintén, az előző szabály szerint )

Szükségtelen megköszönni!

2010. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%
És ha ennyire érdekel miért nem kérdezed meg a nagybátyád?? ;)
2010. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Regresszív hipnózissal lehet elérni, hogy emlékezz, de ha ezek az emlékek rosszak, felkavaróak, a hipnotizőr úgy hoz vissza, hogy ezekre ne emlékezz. Ha ilyet találsz, az nem lesz olcsó.
2010. júl. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pszichológus vagy pszichiáter elvégezheti neked a hipnózist :)
2010. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
ien -.-"
2010. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb töltsd be a tizennyolcat. Az ilyesmihez mentális érettség kell, hogy fel tudd dolgozni a megélteket.
2010. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én megcsinálom neked 5000000 Ft-ért írj ha érdekel. A haverom is sorozatgyilkos volt, én űztem ki belőle a szellemeket meg az ördögöt. Persze csak előre utalással.
2010. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem IENBE ne vegyél részt mert kiderülne, hogy sorozatban buktál nyelvtanból, és három napig hánynál meg remegnél.
2010. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bekaphatjátok a fa**omat bu*i kritizáló banda remélem örültök hogy helyesen írtam le bu*i kö**ögök!
2010. júl. 13. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!