Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok köztünk járnak?...

A démonok köztünk járnak? Hisztek bennük?

Figyelt kérdés
A démonok egyenlők a szellemekkel, akik valójában azok a lelkek, akik nem jutottak át a túlvilágra (mert mondjuk még nem fejezték be a földi életük feladatát)?

2019. aug. 2. 14:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
70%
Én nem hiszek se a szellemekben, sem a démonokban, sem a túlvilágban és ezért nem gondolkodtam azon, hogy egyenlők-e a szellemek és a démonok. De szerintem egyenlők, mert mindkettő hülyeség.
2019. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ezek lennének?

Mert mindenhol mást írnak. Pl. valahol tűzből teremtették őket, ahogy az embereket földből.

2019. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem, a démonok nem azonosokat a kísértetekkel. Szellemek sem azonosak a kísértekkel. És nem hiszek a démonokban, a kísértetekben viszont igen.
2019. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A démonok én asszem, hogy fellázadott angyalok, akik részt vettek a teremtésben, és akkor utána Isten azt mondta nekik ,hogy "szolgáljátok őt, ő az én gyermekem" Tehát, hogy az emberre azt mondta, hogy szolgálják őt, pedig részt is vettek az ember teremtésében. És akkor ez pl nem tetszett nekik,de asszem, Istennek pont ez lett a szándéka. Hogy tudjon megélni pl rajtunk keresztül (mert önmagát osztotta fel, úgy lett, belőle, minden, állítolag); na, szóval hogy nehéz helyzeteket is mondjuk pl kipróbálni, amikor mondjuk nincs mindig bőség, pl nem áll minden rendelkezésre. (De én ezeket nem tudom,csak hallottam ilyeneket.)
2019. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
69%
Szívesen olvasok vagy nézek filmet, de nem hiszek bennük.
2019. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
79%

""akik nem jutottak át a túlvilágra""


Ez tévedés, a démonok azok a lázadó angyalok, akik csatlakoztak Isten ellenségéhez. Az angyalok nem a Földi életre lettek megteremtve, Ők nem jöhetnek ide, hogy emberként éljenek. Az ember pedig Földi, és itt van a rendeltetése, és nem mehet az angyalok közé, mert az örök életet az ember a Földre kapta. A halál nem volt tervbe.

Azzal pedig hogy az ember meghal, azzal befejezi az életét, és nincs tovább, nem bolyong sehol.

2019. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
25%

Én a Nagy Láthatatlan Egyszarvúban hiszek.


Az dobbantott egyet a patájával, létrejött az Ősrobbanás. Dobbantott mégegyet, létrejött a Naprendszer.


A démonok ehhez képest kispályások.

2019. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A szellemek nem emberi lelkek, hanem a démonok adják ki magukat szellemeknek, olyan emberi lelkeknek, akik nem jutottak el a túlvilágra. Céljuk az emberek bizalmába férkőzés, és megvezetésük. Démonok ők, nem angyalok.
2019. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
A démonokban konkrétan nem hiszek, de átvitt értelemben beszélhetünk róluk. Például mentális betegségek, félelmek lehetnek a "démonaink".
2019. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak démonok nem egyenlőek a halottak lelkeivel, a démonok sosem voltak emberek.
2019. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!