Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan aki a házában lévő...

Van olyan aki a házában lévő szellemek, természetfeletti lények esetleg démon miatt lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Megtörtént esetekre vagyok kíváncsi nem horror filmekre!
2019. aug. 23. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Egy gyenge lelki es idegallapotu embert az ilyen lenyek elegge kicsinalhatnak.

Eleve ez a celjuk.


Szkeptikusoknak ilyenkor azert rossz mert nem tudjak mi tortetnik veluk, a tobbieknek pedig azert mert tudjak mi tortenik, es emiatt tulsagosan felhetnek.

A kulcs mindig a batorsag, a fejlodes, a tudas, a nyugalom.

Ha rad csatlakozik valami, le is lehet csatolni, igy az ongyilkossag helyett en azt tanacsolnam hogy keressen fel valakit az illeto aki segithet elbanni a lennyel, vagy ami megjobb, erosodjon meg annyira hogy o maga banjon el vele.


Hogy a kerdesedtol ne terjek el tulsagosan: elofordult mar ilyen eset, igen, de ezek nem csak a lenyek miatt, a sajat gyengeseguk miatt is van.


Ha rajtam van valami, altalaban csak inspiral arra hogy megkuzdjek vele es ezaltal a sajat korlataimmal is.

Ha a kerdest azert tetted fel mert te vagy valaki a kornyezetedben segitsegre szorul, akkor probald meg megtalalni a szamodra legmegfelelobb utat a segitseg eleresehez.

(Ez valoszinuleg nem a gyakorikerdesek lesz)

2019. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

A démon csak egy gondolatforma az elmédben, ami félelmet generál(hat), ha nem vagy elég tudatos, és azonosulsz vele.

Maga a félelem tartja életben a gondolatformát. A félelem pedig egy illúzió, így képes vagy fölé emelkedni, nem árthat neked.

Senki se akar öngyilkos lenni. Olyan emberek lesznek öngyilkosok, akik a súlyos érzelmi fájdalmaik miatt úgy érzik, hogy nem tudnak tovább élni. Az érzelmi fájdalmakat képes vagy legyőzni, mivel nem rajtad kívülállóak, hanem benned keletkeznek.

2019. aug. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

#1

A saját beleegyezése nélkül senki nem tud senkit kicsinálni.

Senki se tud ártani neked önmagadon kívül, mivel a saját tudati állapotodért csak és kizárólag te vagy a felelős, senki sincs rá hatással önmagadon kívül.

Amit ti démonnak hisztek, az valójában csak félelem, amihez gondolatok kapcsolódnak.

2019. aug. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

#1es vagyok


3., nem vagyok hive ennek az illuzio minden mozgalomnak, de akarmit is hiszel azert legy ovatos, mielott valami tenyleg odacsap, mert lehet kapsz valamit amibol aztan te sem tudsz felallni.


Nem kivanom hogy ilyen legyen, csak mondom hogy vigyazz, mert ezek a "gondolatok" tudnak erdekes dolgokat muvelni neha:)

Jobb nem alabecsulni az ellenfelet, meg akkor sem ha az ellenfel te magad vagy.

2019. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha valamilyen démon gyötör akkor arra szoktam gondolni hogy egy nagy tőrrel átszúrom a fejét vagy arra hogy egy tankban ülök és ellövöm a fejét az ágýuval.

Egy idő után az általa kifejtett negatív erő eltűnik.

2019. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ne aggódj, már megvívtam a csatámat. Az illúziók lebontása által felismertem, hogy önmagamon kívül semmi és senki nem képes nekem ártani.

Egyszerűen az én döntésem, hogy azonosulok e bizonyos érzelmekkel, vagy sem, így akár még meg is változtathatná valami természetfeletti lény a gondolataimat és az érzéseimet, akkor se azonosulnék velük, és nem tudna nekem ártani.

2019. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Én lehet öngyilkos lennék akkor, mert tudnám, hogy biztosan létezik túlvilág így. Igazából a halálfélelem tart vissza, de ha lenne itt egy szellem vagy természetfeletti lény, akkor nyugodtabban tudnám megtenni.
2019. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Én hallottam egyik haveromtól hogy az egyik szomszédja felakasztotta saját magát mert szellemek szállták meg a házát. Amikor odamentem vele akkor láttam hogy az ablakból folyik ki a vér,azt mondta hogy egy másik szomszéd is öngyilkos lett és állítólag az előző szomszéd szelleme aki öngyilkos lett,ő kergette halálba. És láttam hogy új szomszéd lakott már ott. Azt mondta hogy új szomszéd költözött oda. Igen ez már régen volt. Bár nem tudom hogy ez mennyire igaz.
2019. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

(8-as.

Ha odamentél vele, hogy lehet, hogy nem tudod mennyire igaz.)


Egyébként a szellemek, démonok csak úgy nem tudnak erre rávenni valakit, hogy már nem látna sehol sem kiutat magának, mindent eldobjon, hogy ő boldog legyen valahogy.

A legtöbb ilyen embernek is vannak hozzátartozói akik gondolnak rá...nehéz téma


Szép napot.

2019. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen nincs, hiszen öngyilkos lett. Bár azt is megkérdőjelezném, hogy miért választja az öngyilkosságot egy olyan ember, aki hisz a szellemvilágban?

A szellemeket, szellemvilágot azért találták ki, hogy félj a haláltól!

2019. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!