Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Farkasembert láttak egy...

Farkasembert láttak egy magyar faluban?

Figyelt kérdés

A tarpa nevű faluban többen egyszere jelentettek farkas szerű,ám két lábon járó feketés bundájú lényt.

A rendőrök is kimentek felvenni a vallomásokat azoktól akik látták.


Link mai:

[link]


A google-be ha beirod tarpai farkasember első találat.



2019. okt. 28. 12:00
1 2
 1/16 amatorkriptozoologus ***** válasza:
100%
Nem tudom mi állhat a háttérben, de ezzel kicsit szkeptikus vagyok. A fanyűvő létét a feltételezett barlangi életmód miatt el tudom képzelni, de egy ilyen állat nem nagyon valószínű
2019. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet egy öreg helyi alkesz aki kocsma zárás után a bundás kabátjában indult útnak. Szeme forog nyála csorog vicsorog és morog épp hogy tántorog. :D ez mindent megmagyaráz.
2019. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Ez egy Cofidis reklám?


Farkasember márpedig nem létezik!...... :) Nem tudom, hogy lenne tovább.

2019. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
XD
2019. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
minden esetre elég érdekes...
2019. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Azt mondanám, hülyeség ! DE! Soha nem lehet tudni mi lehet...az igazság,oda át van, mint tudjuk!
2019. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Merthaígyvan akkor sintértkellhívni
2019. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a türjei farkasember is létezik van róla kép is keress rá
2019. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2019. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Noha Dél-Dunántúlon laktam, 1998-ban, valamint 99- ben is fent voltam Tarpán az árvizek idején önkéntes segítőnek. Akkoriban Nyéki Tibor volt a polgármester. Talán őt kellene megkérdezni, nem az alkoholgőzös kocsmatöltelékeket.

Nektek nem tűnik fel pl, hogy Lochnessben addig "volt" szörny, amíg a technika fejlődése lehetetlenné nem tette a további hitet? Hogy mostanában, amikor már az etióp éhezők is mobiltelefonnal mászkálnak még a WC-re is, menyire megritkultak az ufóészlelések? Hogy 30 éve Szekszárd határában a Csörge-tóban csak addig "élt" a Nessihez hasonló szörny, amíg ki nem száradt, és még csak nyomát sem találták.

Szenzációhajhászok, csodalátók mindig voltak, mindig lesznek. Nem kell mindent elhinni.

A magyar erdők rovarfaunája töviről hegyire ismert. Ha kihal egy faj, márpedig évente tucatnyi hal ki, azt is azonnal észreveszik, akkor hogy ne vennék észre, ha valami ember nagyságú titokzatos lény járná az erdőket? Én gyerekkoromban szerettem elcsámborogni, többször eltévedtem, az erdőben éjszakáztam. Bátran állíthatom, hogy a magyar erdőkben a malacait féltő vaddisznó a legveszedelmesebb állat.

2019. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!